Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bohater do wynajęcia - trofeum w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na stronie jest opis odblokowania trofeum Bohater do wynajęcia (Hero for Hire) gry Assassin's Creed: Odyssey. Osiągnięcie to przyznawane jest za wygranie bitwy Podboju. Możesz tego dokonać w dowolnym regionie świata gry za wyjątkiem Megaris. Ograniczenie jest wynikiem tego, że podczas wizyty w Megaris do zaliczenia jest samouczek z rozgrywania tego typu bitew (jeden z głównych questów).

Odblokowaniem tego trofeum możesz zająć się np - Bohater do wynajęcia - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Odblokowaniem tego trofeum możesz zająć się np. po dotarciu do regionu o nazwie Fokida (Phokis), czyli części świata odwiedzanej w ramach głównego wątku fabularnego po opuszczeniu Megaris.

Tak samo jak w Megaris musisz najpierw dostatecznie osłabić dany region poprzez wyczerpanie paska mocy nacji (Nation Power). Możesz tego dokonywać zabijając żołnierzy danej nacji, niszcząc zapasy wojenne, ograbiajac skrzynie nacji czy identyfikując i zabijając aktualnego przywódcę.

1 - Bohater do wynajęcia - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Po tym jak kontrolująca region nacja zostanie dostatecznie osłabiona na mapie regionu pojawią się dwa znaczniki bitew (powyższe obrazki) - Bohater do wynajęcia - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po tym jak kontrolująca region nacja zostanie dostatecznie osłabiona na mapie regionu pojawią się dwa znaczniki bitew (powyższe obrazki). Możesz dołączyć do broniącej się nacji (obrazek 1) lub do atakującej nacji (obrazek 2).

Bitwa rozgrywana po stronie broniącej się nacji jest prostsza do wygrania - Bohater do wynajęcia - trofeum w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Bitwa rozgrywana po stronie broniącej się nacji jest prostsza do wygrania. W trakcie jej zaliczania musisz pokonywać słabszych kapitanów i jest mniejsze ryzyko, że na polu walki pojawi się sprzymierzony z przeciwną nacją silny najemnik. Osiągnięcie zdobędziesz jeśli uda ci się wygrać bitwę.