Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - poradnik do gry

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

W poradniku do gry Civilization: Beyond Earth znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zostanie najlepszym strategiem. Civilization: Beyond Earth różni się od swoich poprzedniczek przeniesieniem rozgrywki na obcy ląd, co spowodowało wiele istotnych zmian w mechanizmach rozgrywki. Poradnik ten opisze wszystkie te zmiany, abyś nie czuł się zagubiony.

Poradnik zawiera następujące informacje:

  • Rozgrywka - ten rozdział przeprowadzi cię przez przykładową rozgrywkę i ukaże różnice pomiędzy Ziemią a CX-80.
  • Sponsorzy - do wyboru mamy kilka sponsorów, czyli nacji, jakie występują w grze. Każdy posiada bonus, ale czy pozwoli ci on na osiągnięcie zwycięstwa?
  • Cnoty - drzewka ustrojów społecznych zastąpiły Cnoty, które dają istotne bonusy dla całej kolonii. Czy według ciebie kultura to potężna broń?
  • Technologie - znajomą taśmę zastąpiła sieć. Czy twój pajęczy zmysł pozwoli ci wybrać optymalną ścieżkę rozwoju?
  • Doktryny - zechcesz pozostać człowiekiem i przekształcić środowisko, czy wręcz odwrotnie - zaczniesz przekształcać swoich kolonistów?
  • Zwycięstwo - do końca prowadzi pięć dróg. Którą z nich podążysz? Albo inaczej: którą ci pozwolą obcy?
  • Obcy - wylądowałeś na ich planecie i zacząłeś się rządzić. Spodoba im się to, czy może potraktują cię jak śmiertelne zagrożenie?

Ziemia umiera. Niedawna Pomyłka uczyniła ją niezdatną do dalszego zamieszkania. Jedynym ratunkiem jest ucieczka i znalezienie innej zdatnej do życia planety. Stań na czele swojej frakcji i podbij całkowicie nowy ląd. Civilization: Beyond Earth umożliwi ci zasiedlenie nowego świata, dziwnego, ekscytującego, obserwującego twoje ruchy. Nowy ekosystem może być zarówno wrogiem jak i przyjacielem. Twoi koloniści mogą zarówno kochać nowy świat, takim jakim jest, mogą też zacząć go przekształcać w tobie tylko znanym kierunku. Czy jesteś w stanie przedsięwziąć odpowiednie kroki i pokierować twoją kolonią na obcym globie w taki sposób by jej życie rozkwitło? Czy żyjąca planeta ci na to pozwoli? A może skieruje przeciwko tobie wszystkie swoje siły, a twoja kolonia pozostanie tylko kolejnymi ruinami na bezkresnych równinach nowego świata? Nie martw się, po tobie przyjdą kolejni... by podzielić twój los.

Dawid "Kthaara" Zgud (www.gry-online.pl)

Informacje o Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - poradnik do gry

Autor : Dawid "Kthaara" Zgud

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 16, ilustracje: 20 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - poradnik do gry