filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 12 listopada 2023, 11:00

9. Na noże. Najbardziej zaskakujące zwroty akcji w kryminałach

Nie ma nic lepszego dla współczesnego filmomaniaka od bycia świadkiem porządnego zwrotu akcji. Jeśli również lubicie to uczucie zaskoczenia, zapoznajcie się z subiektywną listą najbardziej niespodziewanych plot twistów w produkcjach kryminalnych.

9. Na noże

Na noże, Rian Johnson, Lionsgate, 2019 - Tego nikt się nie spodziewał. Najbardziej zaskakujące zwroty akcji w kryminałach - dokument - 2023-11-11
Na noże, Rian Johnson, Lionsgate, 2019
  • Oryginalny tytuł: Knives Out
  • Rok produkcji: 2019
  • Gdzie obejrzeć: TVP VOD, Amazon Prime Video, Rakuten TV

Kryminały to nie tylko filmy pełne grobowej powagi. Równie dobrze mogą to być całkiem przyjemne komedie. Zdecydowanie do najlepszych produkcji tego typu należy film Na noże Riana Johnsona. Jego bohaterem jest prywatny detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig), który próbuje rozwiązać sprawę morderstwa sławnego i niezwykle majętnego pisarza Harlana Thrombeya (Christopher Plummer).

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej