Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Newsletter

Newsletter 22 sierpnia 2021, 14:42

autor: Krystian Smoszna

Fan black metalu i szeroko rozumianych gier akcji. Kocha Dooma miłością prawdziwą.

Wraca FYNG - pod koniec sierpnia pokażemy Wam na streamie naprawdę dużą grę

Chwilę nas nie było, ale czas wracać do pracy i kontynuować serię streamów w ramach międzynarodowej akcji Find Your Next Games. Pod koniec sierpnia nie tylko planujemy nadawać podczas Gamescomu, ale szykujemy też prezentacją dużej i mocno oczekiwanej gry.

Bardzo nas kusi, żeby ujawnić, jaką grę zaprezentujemy Wam wszystkim pod koniec sierpnia, ale wybaczcie – na razie informacja ta musi pozostać tajemnicą. Nie zmienia to faktu, że już za niespełna dwa tygodnie ponownie zorganizujemy streama wraz z kolegami z TVGRY, by pokazać Wam obszerny fragment rozgrywki z oczekiwanej przez wielu, bardzo dużej produkcji.

Wspomniany stream odbędzie się w ramach wakacyjnej akcji Find Your Next Game (FYNG), ale nie będzie to jedyne tego typu wydarzenie w nadchodzących dniach. Choć końcówka sierpnia ewidentnie należy do tajemniczej gry, to najpierw spotkamy się podczas rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targów Gamescom, choćby po to, żeby skomentować nowości pokazane przez firmę Microsoft na kolejnej konferencji. Przy okazji nadmienię, że firma GRYOnline S.A. będzie oficjalnym partnerem niemieckiej imprezy, która przed pandemią była największymi tego typu targami na świecie, przynajmniej pod względem liczby odwiedzających je osób.

Szczegółowe informacje dotyczące planu najbliższych streamów przedstawimy po weekendzie w osobnych wiadomościach. Jeśli chodzi o tajemniczą grę, to już teraz możemy Wam powiedzieć, że prezentacja odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 18:00, jak zwykle na kanale TVGRYplus, który znajdziecie w tym miejscu.

W ramach tegorocznej akcji FYNG spotkaliśmy się dotąd z Wami dwukrotnie. Połączone siły redakcji serwisu GRYOnline.pl i TVGRY skomentowały lipcowy pokaz gier firmy Electronic Arts w ramach EA Play. Spotkaliśmy się również z pracownikami firmy Flying Wild Hog, żeby porozmawiać szerzej o wszystkich czterech projektach studia, które zadebiutują w niedalekiej przyszłości.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do naszego newslettera.

Krystian Smoszna

Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka
Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka

Lato to taki dziwny okres, w którym branża growa zapada w sen. U nas – dla odmiany – będzie działo się całkiem sporo. Startujemy z kolejną serią streamów o nadchodzących grach, a także odpalamy Piłkarską Ruletkę.