Day of Infamy
Day of Infamy
Day of Infamy Game Box

Day of Infamy

Gra Akcji New World Interactive

Data premiery gry: 23 marca 2017

Osadzona w realiach II wojny światowej sieciowa strzelanina FPS studia New World Interactive, która rozpoczęła swój żywot jako modyfikacja do gry Insurgency autorstwa tego samego zespołu. Rozgrywka w Day of Infamy zbudowana jest na fundamentach pierwowzoru, tak więc mamy tu do czynienia z realistyczną, taktyczną strzelaniną, w której ważniejsza od refleksu jest zdolność planowania i współpracy w drużynie, a jedna zabłąkana kula może wystarczyć, abyśmy pożegnali się z życiem. Gra pozwala na rywalizację w kilku słynnych miejscach bitew okresu II wojny światowej, takich jak plaże Sycylii czy pokryte śniegiem belgijskie lasy. W zależności od trybu, cała zabawa obraca się wokół realizowania przez obie drużyny konkretnych celów, np. przejmowania punktów kontrolnych na mapie. W porównaniu do Insurgency, w grze pojawia się sporo nowych, uatrakcyjniających rozgrywkę elementów, takich jak możliwość awansu na oficera i przywołania ostrzału artyleryjskiego, a także bardziej realistyczne zachowanie broni.

Więcej informacji o: Day of InfamyakcjiFPPFPSII wojna światowamultiplayerstrzelankitaktyczne .

Day of Infamy opuszcza Wczesny Dostęp Steam
Day of Infamy opuszcza Wczesny Dostęp Steam

wiadomość24 marca 2017

Studio New World Interactive udostępniło pełną wersję gry Day of Infamy, od lipca oferowanej we Wczesnym Dostępie Steam. Jeszcze przed debiutem tytuł otrzymał ogromną aktualizację, wprowadzającą wiele poprawek.

Day of Infamy opuści wczesny dostęp 23 marca
Day of Infamy opuści wczesny dostęp 23 marca

wiadomość10 marca 2017

Studio New World Interactive ujawniło datę premiery pełnej wersji drugowojennej strzelanki Day of Infamy. Po kilku miesiącach spędzonych we wczesnym dostępnie, tytuł zadebiutuje oficjalnie 23 marca bieżącego roku.

Day of Infamy – duchowy spadkobierca Day of Defeat zadebiutuje 28 lipca
Day of Infamy – duchowy spadkobierca Day of Defeat zadebiutuje 28 lipca

wiadomość26 lipca 2016

Na Steamie pojawiła się informacja dotycząca daty premiery Day of Infamy – multiplayerowej strzelaniny FPP, osadzonej w realiach II wojny światowej. Produkcja pojawi się na platformie firmy Valve 28 lipca – czyli w ten czwartek.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.07.2016 15:43
yadin
87
Senator

Wygląda przyzwoicie, ale widać, że gra robiona według starych, archaicznych standardów.

06.08.2016 19:18
odpowiedz
Adam1302
2
Junior

Super!
Polecam bo to najlepsza gra o WW2

24.01.2017 19:56
odpowiedz
Mike_team15
7
Junior

Interesuje drugiej wojnej światowej. Ta gra jest bardzo przyjemna i lepsza od call of duty 1 i 2. Świetnie bawiłem się. Szkoda ze mało ludzi gra i mam nadzieje po becie będzie więcej ludzi.

post wyedytowany przez Mike_team15 2017-01-24 19:56:51