Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą [PC]

Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity. Gra logiczno-zręcznościowa, w której dokuczamy na różne sposoby nielubianej sąsiadce, czyli niezbyt inteligentnej i prowadzącej bardzo rozrywkowy tryb życia prezenterce telewizyjnej Caroline. Zabawa polega na sabotowaniu urządzeń znajdujących się w jej wilii, jak i wywoływaniu wypadków z jej udziałem. Wszystko to ukazane jest w żartobliwej formie i z dużym przymrużeniem oka.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą data premiery gry na PC:

30 września 2009 ( światowa data premiery )

19 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity:

Sąsiedzi z Piekła Rodem
Sąsiedzi z Piekła Rodem 2
Zgrywus: Wykończ Szefa

Zręcznościowe

Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity to produkcja, której ogólne założenia w bardzo dużym stopniu przypominają serię Neighbours From Hell autorstwa koncernu JoWood. W trakcie zabawy dokuczamy mianowicie na różne sposoby sąsiadce, co zobrazowane jest w żartobliwej formie i z dużym przymrużeniem oka.

Głównym bohaterem omawianej gry jest ekspert od efektów specjalnych, który mieszka w sąsiedztwie niezbyt inteligentnej i prowadzącej bardzo rozrywkowy tryb życia prezenterki telewizyjnej Caroline. Mężczyzna postanawia przystąpić do działania po tym jak jego posiadłość zostaje zdemolowana przez gości z przyjęcia sąsiadki. Wdrożony w życie plan zakłada przygotowanie wielu nieprzyjemnych niespodzianek dla Caroline, w nadziei na to, że nauczą one celebrytkę poszanowania dla mienia innych osób.

Cała zabawa zrealizowana została w konwencji reality show, a to dlatego, iż główny bohater gry wszelkie swoje działania nagrywa kamerą, umieszczając je bezpośrednio w Sieci. Jak można się łatwo domyślić, internetowa widownia wymaga od nas dużej porcji kreatywności i rozrywki. Wszystkie poczynania muszą więc być dobrze zaplanowane i sprawnie zrealizowane, tak by uzyskać od internautów możliwie jak najwyższe noty.

Lista dostępnych akcji w grze jest długa i zróżnicowana, a całość podzielono na kilka powiązanych fabularnie rozdziałów. W kolejnych etapach możemy zajmować się między innymi sabotowaniem różnorakich urządzeń znajdujących się w posiadłości Caroline czy doprowadzaniem do zabawnie wyglądających wypadków z jej udziałem. Główny bohater musi jednocześnie unikać bezpośrednich spotkań z sąsiadką, gdyż w przeciwnym wypadku może zostać wypędzony z jej posesji.

Producent oddał do naszej dyspozycji całą willę prezenterki, po której możemy się swobodnie przemieszczać. Podobnie jak w przypadku obu gier z serii Neighbours From Hell, wydarzenia obserwowane są z boku.

Tryb gry: single player  
Ocena gry 7.3 / 10 na podstawie 163 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium IV 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP/Vista

komentarze czytelników


michałek19  2010-11-25 - 21:29

ciekawe czy ta gra będzie fajna jak jej poprzednik .

Lantus ben X  2010-12-12 - 14:28

Tak, tyle że nowi bihaterowie i NOWI AUTORZY!!! A szkoda, to już nie to samo, co kiedyś. Ale i tak zagram... ...

mateogod  2011-07-24 - 10:22

Czemu przy włączaniu pokazuje się błąd:error init font?

damian40  2012-04-24 - 14:30

jak to pobrać ludzie

crazy_race  2012-09-22 - 15:21

Co za banda kretynów. Co wy głupie gimbusy nie widzicie że to nie jest kolejna cześć Neighbours from Hell ? To tylko polski wydawca dał taki sam tytuł by przyciągnąć do tej gównianej gry takich jeleni jak wy. Debile.

MrStrangerPL  2013-01-05 - 10:25

Zgodzę się z przedmówcą. Niestety nie popieram sposobu w jaki on was uświadomił. (co nie zmienia faktu, że podjebali markę po prostu. xD)

Rolx  2013-03-21 - 15:03

To jest podróbka bo prawdziwi Sąsiedzi z piekła rodem po angielsku nazywają się Neighbours From Hell a Sąsiedzi z piekła rodem Jazdy z gwiazdą nazywają się po angielsku Nasty Neighbors. Myśle że pomogłem.