Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2013, 09:58

autor: Kamil Zwijacz

SimCity: Miasta Przyszłości debiutuje na polskim rynku

Miasta Przyszłości, rozszerzenie do gry strategicznej SimCity, jest już dostępne w polskich sklepach. Tytuł przenosi graczy w przyszłość, dostarczając nowe technologie i możliwości tworzenia futurystycznych metropolii.

SimCity: Miasta Przyszłości to dodatek do gry SimCity.

Dziś ma miejsce polska premiera SimCity: Miasta Przyszłości – rozbudowanego rozszerzenia do ekonomicznej gry strategicznej SimCity. Dodatek przenosi graczy w przyszłość, oferując nowe rozwiązania technologiczne i nie tylko. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej u wiodących sprzedawców, w tym w Sklepie Gry-OnLine, w cenie 59,90 zł. Produkcja do działania wymaga podstawowej wersji gry.

SimCity: Miasta Przyszłości w skrócie:
  • Duże rozszerzenie do gry SimCity z marca 2013 roku
  • Pozwala wybudować futurystyczne metropolie
  • Tytuł dostępny w polskiej wersji językowej, w cenie około 60 zł. Do działania wymaga podstawowej edycji gry

Miasta Przyszłości, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają wybudować futurystyczną metropolię. Twórcy do dyspozycji graczy oddali kilka nowości, w tym możliwość stawiania MegaWież, czyli modułowych budowli, składających się z różnych pomieszczeń (np. centra handlowe, mieszkania oraz biura). To jednak dopiero początek.

W Akademii przeprowadzimy badania, dzięki którym uzyskamy dostęp do nowych technologii, ulepszając w ten sposób, np. transport w naszym mieście, albo odkrywając bardziej zaawansowane sposoby ochrony środowiska. Ważnym elementem jest także tajemnicza substancja Omega, pożądana przez wszystkie Simy. Za jej produkcję odpowiada korporacja OmegaCo, o której więcej przeczytacie w tym miejscu. SimCity: Miasta Przyszłości zobaczycie w akcji na poniższym materiale wideo, w którym dyrektor kreatywny projektu – Stone Librande – prezentuje rozgrywkę w grze.

SimCity: Miasta Przyszłości debiutuje na polskim rynku - ilustracja #3SimCity to piąta odsłona serii strategii ekonomicznych produkowanych przez studio Maxis. Tytuł wprowadził kilka ważnych nowości, w tym technologię Glassbox, jednocześnie nie ustrzegając się błędów. Gracze narzekają przede wszystkim na ograniczoną przestrzeń przeznaczoną do zabudowy. Dodatkowo tytuł, wymagający stałego połączenia z Internetem, borykał się na początku z wieloma problemami technicznymi. Naszą recenzję tej produkcji przeczytacie w tym miejscu.