Wiadomość gramynawynos.pl 8 lutego 2017, 20:38

autor: Góral

Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS

Zapowiedziana ponad dwa lata temu mobilna wersja RPG akcji Lords of the Fallen zadebiutowała w sklepach Google Play i App Store. Produkcję wyceniono na niecałe 49 zł (Android) i 9,99 euro, a więc około 43 zł (iOS).

Zapowiedziana pod koniec 2014 roku mobilna wersja gry Lords of the Fallen w końcu zadebiutowała na rynku. Produkcja kosztująca około 50 zł w Google Play (kilka złotych mniej w App Store), różni się jednak znacznie od dużego pierwowzoru. Przypominam, że na konsolach i PC-tach jest to RPG akcji w stylu popularnego cyklu Dark Souls. Natomiast na urządzeniach mobilnych to coś pokroju Infinity Blade. Jest to więc gra akcji, w której praktycznie tylko walczymy. Podczas zabawy nie przemierzamy dużego świata, nie zaglądamy w każdy zakamarek w poszukiwaniu cennych przedmiotów, a zamiast tego przeskakujemy z jednego starcia do kolejnego.

Naszym celem jest zlikwidowanie demonicznej królowej Acashy, której stawimy czoła jako jedna z kilku postaci (Harkyn, Yetka i Kaslo). Każda z nich oczywiście dysponuje unikalną bronią, a dodatkowo z czasem zdobywa też materiały pozwalające wytwarzać wyposażenie, w tym zbroje i amulety. Zabawa jest czysto zręcznościowa i polega na wykonywaniu uników, zadawaniu ciosów oraz kontratakowaniu. Wszystko to poprzez stukanie palcem w ekran urządzenia. Dodatkowym plusem jest wysokiej jakości oprawa graficzna.

Jeżeli nie zniechęciła Was dość wysoka cena, to chyba warto sprawdzić przenośne Lords of the Fallen w oczekiwaniu na pełnoprawną kontynuację.

Mobilne Lords of the Fallen to dość droga produkcja. - Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - wiadomość - 2017-02-08
Mobilne Lords of the Fallen to dość droga produkcja.
Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - ilustracja #2
Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - ilustracja #3
Mobilne Lords of the Fallen zadebiutowało na Androidzie i iOS - ilustracja #4

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
09.02.2017 08:50
1
smith_skc
51
Centurion

tyle kasy chcą za to? nie lobię grac i nie wiem jak można grac w takie gry RPG palcem po ekranie. do tego typu gry najlepszy jest pad i sterowanie pod pada, a nie...dotknij tu, tam i tam, tu itd...

post wyedytowany przez smith_skc 2017-02-09 08:50:34
09.02.2017 10:13
2
odpowiedz
1 odpowiedź
DzaQ
32
Purpurowy pożeracz ludzi

@smith_skc
To nie będzie okrojony klon pierwowzoru, tylko klon wspomnianego w tekście Infinity Blade, czyli mobilnego klikadła...
Model rozrywki był atrakcyjny jakieś 2 lata temu, czyli w chwili gdy grę zapowiadano. Na dzień dzisiejszy nie wiem, czy będą zainteresowani, szczególnie za 50zł!

post wyedytowany przez DzaQ 2017-02-09 10:13:18
09.02.2017 11:38
Rapcior
4
Legionista

Dokładnie. 50zł to jakieś szaleństwo, zwłaszcza, że normalną wersję gry można kupić za 20zł(!).

09.02.2017 15:07
odpowiedz
AIDIDPl
94
PC-towiec

Ja kupiłem w cda rok temu za 16zł :-), do dzisiaj nie przeszedłem...ale mam taki zamiar bo sama gra fajna na tyle plus, grafika, animacje, muzyka i klimat jest b.dobry...