I cyk, wyjdzie na jaw, że sony robi od dawna dokładnie to, co zarzucają, że ms będzie robić po fuzji.
Kto pod kim dołki kopie.
Sony finalnie może się doigrać, bo choć istotnie MS nie jest żadnym "dobrym wujkiem gamingu" (jak próbuje kreować swój wizerunek), to Sony też ma sporo za uszami, co zupełnie nie współgra z ich narracją, w której są ofiarą krwiożerczego monopolu Microsoftu, w nieuczciwy sposób próbującego zawładnąć rynkiem.
Niech sprawdzą też dodatkową misję w Hogwarts Legacy, która jest ekskluzywną dla pffuuuu sony.
Elementy kosmetyczne to mam wywalone - każda z platform może mieć własne, ale misje niech będą dla wszystkich.
I bardzo dobrze, Jim sam sobie strzelił w kolano, wszystko wyjdzie na jaw jak powinno. Ciekawe są te fikołki umysłowe Domuru BlackTone bo już broni swojej korpo, dalej tlumacz że $ony dobre i nic sie nie stało i wszystko wina M$ ;)
A teraz sie okaze ze archiwa Sony splonely przy minusowej temperaturze i nie ma co przedstawiac. XD
Sony to wilk w owczej skórze i po przeanalizowaniu tych umów przez FTC każda z tych komisji dojdzie do wniosku jaka jest prawda w tym wszystkim, tj. blokując tę transakcje pomagają $ony dobijać konkurencję. No pięknie to wszystko $ony rozegrało zarzucając Microsoftowi to, co sami robią latami, ale chyba z blokady transakcji nici. I na nic poszły te wielokrotne wycieczki do Brukseli, bo wniosków ze strony FTC żaden lobbing nie ukryje i w końcu i UE będzie musiała przyznać Microsoftowi rację
W tym całym cyrku, który chciałbym żeby już się skończył przyznam że chętnie bym zobaczył co jest w tych umowach.
Ciekawe czy wyjdą jakieś brudy typu: "wasza gra nigdy nie może pojawić się na xboxie".
Może mi ktoś wyjaśnić jak jakiekolwiek dokumenty Sony mogą wpływać na legalność przejęcie Activision przez Microsoft? Jeżeli Sony stosuje praktyki monopolistyczne powinno być wszczęte odpowiednie postępowanie przeciwko Sony, a nie pozwalanie na więcej Microsoftowi.
To tak jakbym ukradł samochód, i w sądzie bronił się przed karą tym że mój rywal Mietek też kradnie samochody i to na dodatek od dawna, więc ja jestem spoko.
To chyba dobrze, że muszą pokazać dokumenty komisji. W końcu urzędnicy od tego są by zbadać tą sprawę. Moim zdaniem, Jim Ryan zagrał kiepskimi kartami z tym lataniem wszędzie i płakaniem o monopol. Teraz się okaże co tam Sony ma za uszami. A mógł brać 10 letnią umowę, a ona cały czas na stole ;) Chce dalej robić Eksy z pieniędzy z CoDa by Sony było cały czas liderem? Może warto przemyśleć strategię.
I tyle zachodu o te przez wielu opluwane i wyśmiewane cody...niby takie odgrzewane kotlety, niedorastające do poziomu jakości i ilości sprzedanych eksów od sony...
Ja już przestałem czytać te wiadomości dotyczące tej sprawy. Staram się omijać szerokim łukiem ten cały cyrk, który tutaj jest, bo nie wiem, kto jest bardziej winny.
Ale zakładam, że scenariusz pewnie będzie taki, że jak Acti nie będzie przynosić dochodów, to po prostu Microsoft rozwiąże studio. Kropka. I nie - nie interesuje mnie i jedna i druga strona.