Najgłupsze tłumaczenie jakie słyszałem.
A więc nagrali wszystkie linie dialogowe dla tego romansu facetem żeby uniknąć pomyłki. Jakiej pomyłki skoro facet nie miał w ogóle mieć tego romansu ?
Obie sa fajne, ale część graczy woli jednak Panam...
W takich chwilach wolałbym by wszystkie postacie w Cp2077 były biseksualne jak w Inkwizycji.
Super, CD Projekt oczywiście musi się wypowiadać na tak debilne tematy ale już jakaś rozpiska co w grze poprawią, dodadzą i do jakiego poziomu? Komu to potrzebne... Ja swojej kopii nie zwróciłem, a oczekiwalbym takich informacji konkretnej mapy co do rozwoju Cyberpunka.
Przede wszystkim next gen open world nie powinien mieć końca mapy 10 metrów od wieżowca w mieście albo makiet miasta w samym mieście (duże obszary Pacyfiki) ani więzień z niewidzialnych ścian w miejscach gdzie gracz za żadne skarby się tego nie spodziewa. Nie powinno być wyłomów przez które gracz musi stać na głowie żeby dostać się do... Takiego drugiego obozu Aldecaldos? Przecież to jest w takim miejscu że tam się praktycznie nie da dostać bo zaraz wyskoczy Ci komunikat doszedleś do końca mapy. Mimo że jesteś pomiędzy tym obozem a miastem samym.
A ja często i gęsto grając męskim V miałem takie fikołki w napisach, że w zadaniach głównych i pobocznych postacie zwracały się do mnie jak do żeńskiej V.
Ktoś naprawdę narzeka, że nie może się przespać z NPC ze względu na jego orientacje? Z drzew pospadaliście?
Albo bawimy się w dojrzałego RPGa z postaciami z krwi i kości o określonej seksualności i wyraźnym charakterze albo robimy sex symulator. Ogarnijcie się.
Rozumiem dlaczego nagrali aktora w studiu nagraniowym, ale po co te nagrania umieścili w grze? To tylko pokazuje ich podejście do optymalizacji – w tym przypadku do optymalizacji rozmiaru gry na dysku. Ech...
Dobrze, że będą takie mody dla tych co chcą, dla mnie osobiście zabiło by to trochę immersję i tego jak taka postać jak Judy została nam zaprezentowana.
Podobało mi się to, że każda z bliższych nam postaci miała swoją orientacje seksualną i po prostu z niektórymi można było stworzyć więź czysto przyjacielską tak jak np. w serii Mass effect czy dragon age.
Nie zdziwiłbym się jakby w najbliższym czasie pojawił się mod do "Cyberpunka 2077" umożliwiający nam taką możliwość bez konieczności ręcznego zmieniania parametrów kodu. Z drugiej strony z pewnością do tego momentu wiele osób skorzysta z instrukcji modderów i pomiesza trochę w kodzie gry.
PS. Okazuje, że wystarczyło zmienić parę linijek kodu gry. - Powinno być: Okazuje się, że wystarczyło zmienić parę linijek kodu gry. (Ale to szczegół)
A to artykuł nie powinien być jakiś 18+ jeśli wrzucacie taki film? Tak pytam, bo mnie tam lotto, jak zabijanie jest ok, to czemu seks nie jest. Ale świat jest jaki jest, wiec pytanie, czy nie powinniście dać jakoś zacenzurowanego linku?
Redakcja powinna poinformować odnośnie stanowiska CDP na temat plotek mówiącej o wycietej zawarosci - metro, taksówki, podziemia itd:
„Zwykle nie komentujemy takich plotek, ale informacje zawarte w tym newsie są nieprawdziwe" - poinformował nas CD Projekt Red.
źródło: Eurogamer
Również żałuję, że to tylko plotki, bo zapowiadało to naprawdę dobry prognostyk na przyszłość, aczkolwiek z ogromnym dystansem na to patrzyłem. Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził...
To juz teraz wiem jaka motywacje mial Vavra ze przechodzil ta gre dwa razy. I slusznie tez tak zrobie.
https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-w-lepszym-stanie-niz-skyrim-tworca-kingdom-come-ch/zb1f0a3
Fajnie by było gdyby Judy była alternatywą na zakonczenie,bo szczerze Panam jest fajna ale mi się bardziej podobała Judy.
Ja Panam olałem kompletnie.
spoiler start
Dla mnie jej zachowanie jako Nomadki skreśliło jako osobę, której można ufać.
Gada jaka to rodzina jest ważna, jak niektórzy członkowie są dla niej jak bracia itd. Ucieka szukać lepszego życia, a jak jej nie wyszło i potrzebuje pomocy, to wraca z podkulonym ogonem. Miała farta, że porwali Szefa, bo dzięki temu mogła niejako w prosty sposób odkupić winy.
spoiler stop
Może to ja takie kwestie dialogowe z nią wybieram i dlatego dla mnie jest taką postacią.
Judy przy Panam wygląda jak pokemon.
Skoro nagrano męskie kwestie dla Judy, żeby uniknąć błędu, to czemu nie wiemy nic o męskich kwestiach dla Rivera, albo damskich dla Panam?
Jedno jest pewne mentalność malego kretacza dalej w cdp. Mamot dla mnie od czasu w3 to mem tej firmy ale jak widać zarząd podobnie ;) szczerze mówiąc oni niech lepiej nic nie komentują ani tłumaczą.
Ja często w grach typu Elder Scrolls, Fallout czy inne open-world gram kobietą, bo po prostu bardziej mi pasuje do świata i gameplayu. W CP też raczej zagram kobietą, ale mimo wszystko gdy gram kobietą, to nadal podobają mi się kobiety, więc dla mnie możliwość lesbijskiego romansu jest super sprawą. Cieszy mnie, że w CP będę mieć dobrą partnerkę zarówno dla męskiego jak i żeńskiego V. Buźka, homofoby B-)
Zmienili jej orientacje przez tych krzyczący z 6 kolorowym ubarwieniem przypominającym naturalną tęczę, żałosne.