Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Airline Tycoon Evolution

Nadleci Airline Tycoon 2

Elrond, 29 maja 2006, 14:16

Jeśli podobał się Wam humor i podejście do strategii ekonomicznej zaprezentowane w dziele pracowników niemieckiego studia Spellbound, Airline Tycoon, być może zainteresuje Was fakt, iż szykowany jest sequel tej gry. Airline Tycoon 2, bo taką też nazwę nosić będzie ten produkt, wyląduje na naszych komputerach w drugim kwartale przyszłego roku.

Nowy Komputer ŚWIAT GRY EXTRA już w sprzedaży

Solnica, 20 lipca 2004, 14:01

W dniu dzisiejszym do kiosków trafił najnowszy numer pisma Komputer ŚWIAT GRY EXTRA, tym razem w całości poświęcony grom ekonomicznym. Na dołączonych doń płytkach CD znalazły się między innymi pełne, polskie wersje gier Capitalism II, Airline Tycoon Evolution i Pizza Syndicate.

Recenzja: Airline Tycoon Evolution

Fajek, 9 grudnia 2002, 13:03

Nowe wydanie klasycznej już strategii ekonomicznej, w której zarządzaliśmy własnymi liniami lotniczymi. Oprócz nowych dziesięciu misji i szesnastu przerobionych, doszła możliwość budowy własnych samolotów i stosowania zabezpieczeń antyterrorystycznych.

Micro Commandos i Airline Tycoon Evolution - polskie premiery

Sznur, 15 listopada 2002, 13:28

Po nocnych emocjach związanych z premierą drugiej części przygód Harry’ego Pottera, Cenega Poland wcale nie przyspała i w dniu dzisiejszym wypuściła jeszcze dwie w pełni spolszczone gry strategiczne: Micro Commandos (79,90 zł) oraz Airline Tycoon Evolution (79,90 zł).

Polska wersja Airline Tycoon Evolution opóźniona

Sznur, 21 września 2002, 11:38

Jak poinformował dział lokalizacji Cenega Poland, rozpoczęły się już beta testy polskiej wersji gry Airline Tycoon Evolution. Aby na półki trafił produkt jak najwyższej jakości, grono testerów musi dokładnie sprawdzić każdą przetłumaczoną kwestię i wszystkie elementy każdej z misji. Niestety, natłok prac lokalizacyjnych spowodował, że premiera długo oczekiwanej gry została przesunięta o mniej więcej dwa tygodnie. Ostatecznie Airline Tycoon Evolution powinien trafić do sklepów w połowie października