Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Eurofighter Typhoon

Kwietniowy numer Playa w kioskach

Solnica, 27 marca 2003, 14:25

Dzisiaj do kiosków i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił kwietniowy numer magazynu PLAY. Na dołączonych doń dwóch płytach CD zamieszczono m.in. pełne wersje gier The Sting!, Eurofighter Typhoon oraz Halcyon Sun a wewnątrz magazynu jak zwykle wiele ciekawych recenzji, zapowiedzi i innych materiałów.

Recenzja: Eurofighter Typhoon

Fajek, 23 lipca 2002, 11:21

Eurofighter Typhoon to najnowszy symulator lotu twórców doskonałego EF2000 i TFX. W grze możemy pilotować w pełni interaktywne wersje prototypowego myśliwca Eurofighter, wykonując wiele złożonych misji bojowych. Eurofigther Typhoon to jedna z najpotężniejszych maszyn na świecie.

Eurofighter Typhoon ląduje na sklepowych półkach

Fajek, 7 czerwca 2002, 13:34

Na sklepowe półki trafił właśnie jeden z symulatorów lotniczych - Eurofighter Typhoon - najnowszy symulator lotu twórców doskonałego EF2000 i TFX.

Eurofighter Typhoon już niedługo w Ameryce i u nas

Łosiu, 19 lipca 2001, 07:13

Jak informuje wydawca Take 2 Interactive, najnowsze dziecko firmy Rage Software, Eurofighter Typhoon trafi na amerykańskie półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu, natomiast u nas dzięki firmie IM Group pokaże się na jesieni.

Nowe tytuły z IM Group

Solnica, 4 czerwca 2001, 15:41

Już niebawem na półki sklepowe trafią kolejne nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą to tworzone przez zespół Rage gry: Eurofighter Typhoon – współczesny symulator lotu, eRacer – wyścigi samochodowe po torach, Hostile Waters - strategia 3D oraz Offroad – wyścigi po bezdrożach samochodami 4x4.

Pierwsze wrażenia z Eurofighter Typhoon

Michał Bobrowski, 9 maja 2001, 11:11

Miłośnicy symulatorów na łamach specjalistycznego serwisu SimHQ mają okazję zapoznać się z pierwsza recenzją nowego symulatora Eurofighter Typhoon. Według autora tekstu ta gra, pomimo faktu, ze nie jest tzw. „hardcorowym” symulatorem lotu jak np. Falcon 4.0, to jednak jest w stanie zapewnić dużo dobrej rozrywki. A oto mała garść szczegółów:

Oficjalna strona symulatora Eurofighter Typhoon

Michał Bobrowski, 7 maja 2001, 14:37

Firma Rage poinformowała o uruchomieniu oficjalnej strony najnowszego symulatora bojowego - Eurofighter Typhoon. Trzeba przyznać, że jej wyjątkowo ciekawa, wykonana we Flash’u, oprawa graficzna w połączeniu z najważniejszymi informacjami związanymi z tym symulatorem sprawiają, że strona jest naprawdę warta odwiedzenia.

Co słychać z Eurofighter Typhoon?

Michał Bobrowski, 15 marca 2001, 11:44

Trzeba przyznać, że na ten tytuł czekamy już dość długo. Wydawać by się mogło, że po zeszłorocznych prezentacjach na E3 następna gra autorstwa twórców F22 ADF i Total Air War szybko zagości na komputerach miłośników strategii. A potem nastąpiła cisza... Na szczęście w ostatnich dniach można zauważyć ponowne zamieszanie wokół projektu.