Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kozacy: Sztuka Wojny

Co jest narodowym osiągnięciem Ukrainy? Kozacy!

Elrond, 3 sierpnia 2005, 08:40

Podczas odbywającej się w tym roku w Japonii wystawy Expo 2005, Ukraina po raz pierwszy otrzymała możliwość przedstawienie swych osiągnięć oraz spuścizny historycznej i kulturowej, w odrębnym pawilonie. A co możemy tam znaleźć? M.in. doskonałą strategię czasu rzeczywistego, Cossacks. Każdy odwiedzający ukraińskie stoisko może również obejrzeć i zakupić jej sequel, Cossacks II: Napoleonic Wars.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 - kategoria Dodatki / Rozszerzenia

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 17:55

Prezentacja PeCetowych produktów, nominowanych przez redakcję wortalu GRY-OnLine w Plebiscycie na Najlepsze Gry Roku 2003, wkroczyła dziś w siódmy etap. Dokładnie trzy tygodnie wstecz proces demonstracji zainaugurowały Gry Przygodowe, a później zostały scharakteryzowane jeszcze Wyścigi, Gry Akcji, Gry Sportowe, Gry Niedocenione i Gry Strategiczne. Teraz pora przybliżyć Szanownym Czytelnikom najobszerniejszą (łącznie czternaście pozycji) spośród kategorii tematycznych, poświęconą rozmaitym dodatkom i rozszerzeniom. Po lekturze niniejszego artykułu serdecznie zapraszamy do głosowania, ponieważ czekają wspaniałe nagrody (np. układ Intel Pentium 4 3,0 GHz, akcesoria ze stajni Logitech i mnóstwo oryginalnego oprogramowania rozrywkowego).

Darmowa kampania Cossacks: Enemy of the Crown

Sznur, 18 października 2002, 13:52

Z okazji brytyjskiej premiery drugiego dodatku do Kozaków – Cossacks: Back to War, CDV wypuścił darmową kampanię Cossacks: Enemy of the Crown Campaign. Jest ona przeznaczona do angielskiej wersji pierwszego dodatku Cossacks: Art to War i nie wiemy czy poprawnie działa z polską wersją.

Kozacy: Sztuka Wojny nadchodzą

Fajek, 21 maja 2002, 16:00

Gra Kozacy: Europejskie Boje nadeszła ze wschodu, błyskawicznie podbiła serca strategów i okazała się być prawdziwym hitem. Było na co popatrzeć - ogromne bitwy, tysiące jednostek na ekranie i doskonały system taktyczny - nigdy dotąd nie udało się stworzyć tak realistycznej strategii. Teraz Kozacy wracają w formie pakietu rozszerzającego, pod tytułem Kozacy: Sztuka Wojny, który wprowadza do świata gry kolejne elementy.

Cossacks: Back To War zapowiedziany

Solnica, 27 kwietnia 2002, 00:38

Cossacks: Back To War to tytuł drugiego oficjalnego dodatku do Cossacks: European Wars, strategii czasu rzeczywistego w której dane nam było toczyć wielkie boje w XVI-XVIII wiecznej Europie.

Będzie Cossacks II?!!

Łosiu, 28 marca 2002, 09:20

Bardzo ciekawe wieści dotyczące nadchodzących tytułów z rosyjskiej firmy GSC Game World dodarły do naszych uszu. Dziś został ukończony dodatek Cossacks: The Art of War do strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars (Gold), gra nosząca dotychczas roboczy tytuł Oblivion Lost została przemianowana na S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost, a co najciekawsze, serwis WarGamer podał, że niemiecki wydawca CDV Software zabezpieczył sobie prawa do kolejnych dwóch gier i trzech dodatków z GSC Game World. Wśród nich znajduje się tytuł - Cossacks II.

Cossacks: The Art of War - Demo

Solnica, 8 października 2001, 10:40

GSC Game World i CDV udostępniły grywalne demo Cossacks: The Art of War, oficjalnego dodatku do strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars.