Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Armored Core: Nine Breaker

SEGA udostępnia nowe obrazki z gry Armored Core 4

Metatron, 9 listopada 2006, 12:56

Armored Core 4 to kolejna odsłona popularnej serii traktującej o walkach potężnych robotów bojowych – mechów. Będzie to jednocześnie pierwsza część wydana tylko z myślą o konsolach nowej generacji (Xbox 360 i PlayStation 3). SEGA udostępniła kolejne obrazki z nadchodzącej produkcji. Miłośnicy mechów powinni być wniebowzięci.

Ujawniono nowe informacje o grze Armored Core 4, przeznaczonej dla PS3

Jiker, 28 października 2006, 13:40

Toshifuma Nabeshima, główny producent gry Armored Core 4, opisał na łamach japońskiego magazynu Famitsu zasady, na których zostanie oparta rozgrywka sieciowa, będącą częścią wymienionej wyżej pozycji. Odniósł się również do możliwości pada Six Axis.

Armored Core 4 nie będzie tytułem startowym PS3

BK, 2 października 2006, 06:57

Na początku sierpnia informowaliśmy Was o ustaleniu przez firmę From Software daty premiery najnowszej części serii Armored Core na listopad tego roku. Termin ten dotyczył Japonii, a na tamtejszym rynku gra miała być jednym z tytułów startowych PLAYSTATION 3. Jak się okazuje, nasi skośnoocy bracia będą musieli poczekać nieco dłużej.

Armored Core 4 na PS3 i X360 zadebiutuje na Zachodzie wiosną Anno Domini 2007

eLKaeR, 22 września 2006, 08:23

Wielkie roboty, wielkie eksplozje i wielkie futurystyczne przestrzenie zobaczymy w czwartej części popularnego cyklu Armored Core. Jak dotąd odpowiedzialna za AC4 firma From Software ustosunkowywała się wyłącznie do japońskiej premiery omawianej gry akcji, ale teraz developerzy wypowiedzieli się również w kontekście debiutu swojego dzieła poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Armored Core ostatni raz na PS2

eLKaeR, 21 grudnia 2005, 07:23

Znacie serię Armored Core? Jeśli jesteście zwolennikami konsol z rodziny PlayStation i na owe pytanie udzieliliście negatywnej odpowiedzi, to zaiste powinniście uzupełnić brakujące wiadomości, bowiem wspomniany cykl stanowi jedną z ważniejszych marek gier, związanych z platformami elektroniczno-rozrywkowymi ze stajni Sony. Saga rozwijana jest od ośmiu lat i właśnie szykuje się następna jej część.