Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat War Front: Punkt Zwrotny

Pierwsza anglojęzyczna premiera gry War Front: Turning Point

Basza, 21 lutego 2007, 10:10

Przedstawiciele firm CDV Software Entertainment i 10tacle Studios ogłosili, że gra War Front: Turning Point reprezentująca gatunek strategii czasu rzeczywistego, której akcja osadzona została w alternatywnych realiach II wojny światowej, dostępna jest już w sprzedaży na terenie Ameryki Północnej.

War Front: Punkt Zwrotny - drugie demo już jutro

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2007, 09:07

Wersja demonstracyjna gry War Front: Punkt Zwrotny, która została udostępniona w Internecie pod koniec listopada ubiegłego roku, pozwalała na zabawę w trybie multiplayer. Odpowiedzialna za powstanie programu firma Digital Reality zapowiedziała wczoraj, że już niebawem w sieci pokaże się kolejne demo, tym razem umożliwiające samotne zmagania.

Rok 2006 nie przyniesie nam jednak gry strategicznej pt. War Front: Turning Point

eLKaeR, 7 października 2006, 09:23

Alternatywną historię po zakończeniu II Wojny Światowej mieliśmy poznać już w listopadzie bieżącego roku za sprawą nowego dzieła węgierskiej firmy Digital Reality, zatytułowanego War Front: Turning Point. Niestety komercyjny debiut niniejszej strategii czasu rzeczywistego nastąpi dużo później, niż pierwotnie zakładano.

CDV sprzedaje swoje marki

Elrond, 23 sierpnia 2006, 11:53

Niepokojące wieści napływają z niemieckiego oddziału firmy CDV. Niedługo po odejściu Christopha Syringa, który pełnił w niej funkcję dyrektora naczelnego, niemiecki wydawca i deweloper pozbył się kilku nowo tworzonych tytułów. I tak licencje na War Front: Turning Point, Panzer Tactics oraz Jack Keane trafiły do nowego gracza w branży, GDD Games Development.