Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Skoki Narciarskie 2001: Polski Zwycięzca

Następca polskiego bestsellera wszechczasów już za tydzień w sprzedaży

Mariusz Klamra, 4 listopada 2002, 20:26

Już za tydzień, 12 listopada, do kiosków, sklepów z grami i supermarketów trafi kolejna edycja przeboju wszechczasów polskiego rynku gier – Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł. Ponownie do gry zaprasza sam Adam Małysz, zaś oficjalny patronat roztoczył Polski Związek Narciarski i Światowa Federacja Narciarska FIS. Gra w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek została w całości stworzona przez polski zespół programistów i grafików, zaś jako silnik graficzny wykorzystano znany chociażby z GTA III i THPS 3 RenderWare.

A potem skoczcie na ... pocztę

Solnica, 28 czerwca 2001, 12:10

Z pewnością niewiele jest w Polsce osób które nie zetknęły się z nazwiskiem „Małysz”. Występy tego sławnego polskiego sportowca na skoczniach narciarskich całego Świata powodowały żywsze bicie serc wielu naszych rodaków.

Dobra GRA już w kioskach

Fajek, 7 czerwca 2001, 13:10

„Dobra GRA” to nowa inicjatywa na polskim rynku gier. Jej głównym założeniem jest: „gry dobre, tanie i po polsku”

Co sądzisz o Małyszomani ? – wyniki Ankiety

Soulcatcher, 5 marca 2001, 16:46

Hmm ..., przyznam iż chciałem pośmiać się trochę z Małysza no ale w sumie to chyba jednak nie wypada. Wynik „Ciężko trenował teraz ma to na co zapracował” – 59,2 % głosów utwierdza mnie w przekonaniu iż nasi czytelnicy stoją na ziemi obydwiema nogami.

Ponad 5000 głosów oddanych na Listę Przebojów GRY-OnLine

Mariusz Klamra, 3 marca 2001, 20:23

Popularność Listy Przebojów GRY-OnLine przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch miesięcy oddaliście ponad 5 tysięcy głosów (aktualnie 5.051), czas więc na małe podsumowanie.