Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Delta Force: Task Force Dagger

Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force

Hed, 21 września 2008, 14:39

Znamy pierwsze szczegółowe informacje o nowej odsłonie całkiem ciekawego cyklu Delta Force produkowanego przez firmę Novalogic. Kolejna część, jak już mieliśmy okazję informować, nazywa się Delta Force: Angel Falls i reprezentuje ten sam gatunek co poprzedniczki. Zdaje się też, że najnowsza odsłona serii nie będzie zrealizowana przy użyciu Voxeli.

Nowa gra z serii Delta Force jeszcze w tym roku

Przemysław Zamęcki, 12 lutego 2008, 14:08

Ekipa Novalogic już od dawna nie daje żadnego znaku życia. Wyprodukowana przez studio seria Delta Force zdobyła sobie rzesze fanów na całym świecie i choć ostatnie części nie były do końca tak dobre, jak chcieliby tego gracze, kalifornijczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Delta Force: Task Force Dagger w sklepach

Fajek, 22 sierpnia 2002, 14:18

Osobny pakiet dodatkowych misji do Delta Force: Land Warrior noszący tytuł Task Force Dagger jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju!

Recenzja: Delta Force - Task Force Dagger

Fajek, 16 sierpnia 2002, 14:15

Delta Force: Task Force Dagger to samodzielny dodatek do trzeciej części znanej serii taktycznych gier akcji z firmy NovaLogic - Delta Force: Land Warrior. Gracz może przejąć kontrolę nad żołnierzami należącymi do jednego z dziesięciu oddziałów.

Nowe oficjalne strony w sieci

Łosiu, 30 kwietnia 2002, 09:18

W dniu dzisiejszym, nasz wywiad doniósł o otwarciu trzech nowych, oficjalnych stron internetowych. Firma Ubi Soft uruchomiła stronę gry Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield, NovaLogic otworzył stronę Delta Force: Task Force Dagger, a firmy Soft Enterprises oraz Data Becker stronę Highland Warriors.

Nowy Delta Force w produkcji

Łosiu, 9 marca 2002, 08:54

Firma NovaLogic poinformowała, że pracuje nad kolejną, czwartą już, częścią znanej serii taktycznych gier akcji - Delta Force. Gra została zatytułowana Delta Force: Task Force Dagger.