Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki

Właściciele DualScreenów zagrają w Zoo Tycoon 2

Maciej Jałowiec, 16 sierpnia 2007, 13:26

Serwis Cubed3 podaje, że dobrze sprzedająca się w Wielkiej Brytanii gra Zoo Tycoon DS doczeka się kontynuacji. Będzie ona w dużej mierze oparta na PC-towej wersji Zoo Tycoon 2 stworzonej przez Microsoft Game Studios.

Zapowiedziano Zoo Tycoon 2: Extinct Animals

Major Doktor Upiorna, 25 maja 2007, 15:00

Na fali popularności gier typu tycoon firma Microsoft zapowiedziała kolejną pozycję o nazwie Zoo Tycoon 2: Extinct Animals, która stanowi kontynuację serii, traktującej o tworzeniu i rozwijaniu własnego zoo. Przygotowywany tytuł, wprowadzający wiele świeżości do zabawy, trafi do właścicieli PeCetów pod koniec bieżącego roku.

Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 09:42

Już za niespełna trzy tygodnie na amerykańskim rynku pojawi się kolejne rozszerzenie gry Zoo Tycoon 2. Produkt, który nosi tytuł Marine Mania, osiągnął już „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Microsoft i Blue Fang będą kontynuować współpracę

Vercetti, 12 lipca 2006, 13:30

Ekipa Blue Fang Games, znana światu głównie ze stworzenia serii Zoo Tycoon, od lat współpracuje z Microsoftem, który wspiera ją finansowo przy produkcji nowych tytułów. Wczoraj obie firmy przedłużyły swoją partnerską umowę, wiążąc się ze sobą aż do 2009 roku.

Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!

Vercetti, 28 czerwca 2006, 12:17

W ubiegłym miesiącu swoją premierę miała gra Zoo Tycoon 2: African Adventure, stanowiąca dodatek do znanej strategii czasu rzeczywistego. Aby uczcić to wydarzenie, jej wydawca, Microsoft Game Studios udostępnił w sieci klimatyczną mini-gierkę.

Zoo Tycoon 2: African Adventure w sklepach

Krooliq, 22 maja 2006, 14:26

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, drugi dodatek do gry strategicznej Zoo Tycoon 2, noszący podtytuł African Adventure zadebiutował już w zachodnich sklepach.

Zoo Tycoon 2: African Adventure w „złocie”

Vercetti, 4 maja 2006, 10:07

Gracze, którzy lubują się w strategiach, traktujących o prowadzeniu wirtualnego ogrodu zoologicznego, już wkrótce będą mieli kolejny powód, by znów zasiąść przed komputerem. Microsoft Game Studios ogłosiło wszem i wobec, że prace nad drugim dodatkiem do Zoo Tycoona 2 dobiegły końca.