Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tactical Ops: Wojna z Terrorem

Kolejne notowanie tygodniowej listy przebojów - Tactical Ops w natarciu

Mariusz Klamra, 12 stycznia 2003, 13:33

W kolejnej edycji Tygodniowej Listy Przebojów duża niespodzianka – na pierwsze miejsce trafił Tactical Ops, jeden z najlepszych taktycznych modów do gry Unreal Tournament. Spowodowane to zostało skoordynowaną akcją społeczności graczy, skupionej wokół strony http://www.explosiv.pl/.

Prezentów pod choinką nigdy zbyt wiele

eLKaeR, 27 grudnia 2002, 11:44

Chociaż bożonarodzeniowy czas już się zakończył, to nadal w Internecie pojawiają się nowe świąteczne prezenty od najróżniejszych firm software’owych. Jedną z tych „pozaregulaminowych” niespodzianek jest specjalny darmowy add-on, dedykowany taktycznej grze akcji pt. Tactical Ops: Assault on Terror.

FIFA World Cup 2002 i Tactical Ops: Assault on Terror już w zachodnich sklepach

Sznur, 24 kwietnia 2002, 17:26

Już od dzisiaj gracze na Zachodzie mogą cieszyć się z dwóch nowych gier, które trafiły na sklepowe półki. Pierwszą z nich jest najnowsza piłka nożna EA Sports - FIFA World Cup 2002, przygotowana specjalnie z myślą o tegorocznych Mistrzostwach Świata, natomiast drugą Tactical Ops: Assault on Terror, komercyjne wydanie najpopularniejszego moda do Unreal Tournament.

Tactical Ops: Assault on Terror „Gold”

Łosiu, 5 kwietnia 2002, 09:12

Firma Infogrames poinformowała, że Tactical Ops: Assault on Terror został ukończony (Gold) i pod koniec kwietnia trafi do zachodnich sklepów. Przypominam, że Tactical Ops: Assault on Terror to samodzielna wersja popularnego moda Tac Ops do słynnej gry akcji Unreal Tournament.