Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Live for Speed

Najciekawsze modyfikacje do Left 4 Dead, Portal 2, Skyrim, DayZ, serii Crysis oraz innych gier (20/11/2012)

Adrian Werner, 20 listopada 2012, 08:09

W najnowszej odsłonie cyklu „Najciekawsze modyfikacje” omawiamy m.in. Black Mesa, symulator kosmiczny Diaspora, kampanię do Crysis opartą na serialu StarCry, poprawki graficzne do Crysis 2, Doom 3 i Morrowind, nowe mapy do DayZ, Left 4 Dead 2, Portal 2 i Minecrafta oraz przybliżamy nadchodzące mody.

Live for Speed S2 – premiera już w piątek!

Krooliq, 20 czerwca 2005, 15:09

Dziś wszyscy wirtualni kierowcy mają powód do radości, ponieważ właśnie została ujawniona data premiery kolejnej wersji jednej z najlepszych symulacji samochodowych - gry Live for Speed S2. Ukaże się ona już w ten piątek, czyli 24 czerwca.

GTR - nowy projekt grupy SimBin

Fajek, 8 października 2003, 14:45

Zapewne wielu fanów gier samochodowych takich jak Live for Speed, Grand Prix Legends czy seria Nascar doskonale pamięta firmę SimBin Development Team (SBDT), która zabłysnęła znakomitymi MOD’ami (FIA GT, GT Racing 2002) do F1 2001/2002 produkcji Electronic Arts. Kilka miesięcy temu panowie z SimBin poinformowali, że zmieniają profil swojej firmy, przechodząc z działalności hobbystyczno-fanowskiej na stricte komercyjną. Wkrótce mieli ogłosić szczegóły dot. swojego nowego projektu, co też właśnie się stało. Jest nim gra zatytułowana GTR.

SimBin zmienia profil - fani wirtualnych wyścigów klasy GT maja powody do zmartwień

Fajek, 4 sierpnia 2003, 16:29

SBDT czyli SimBin Development Team, grupa ludzi, która zasłynęła w świecie fanów gier samochodowych stworzeniem m.in. znakomitych modów do gier z serii F1 (FIA GT, GTR2002), które to mody charakteryzują się znakomitymi modelami jazdy, grafiką i perfekcyjną oprawą dźwiękową. Mnóstwo osób pilnie śledziło poczynania firmy, oczekując jednocześnie na kolejną edycję dodatku przeznaczonego tym razem do F1 Challenge 99-02 – niestety, prawdopodobnie dodatek ów nie ujrzy nigdy światłą dziennego.

Live for Speed - pełna wersja już dostępna

Fajek, 18 lipca 2003, 17:20

Projekt pod nazwą Live for Speed ujrzał światło dzienne około roku temu. Grupa ludzi postanowiła stworzyć symulację samochodową w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyszli oni z założenia, że najważniejszą rzeczą w tego typu grach jest model fizyczny i właśnie od niego zaczęli pracę. Efekt był znakomity – w momencie wydania pierwszej wersji demonstracyjnej, fani sportów samochodowych byli zachwyceni odwzorowaniem zachowania się pojazdów. Oprawa graficzna, mimo, że zepchnięta na dalszy plan, również wielu graczom przypadła do gustu...

Live for Speed - data premiery już znana, kolejny samochód ujawniony!

Fajek, 26 czerwca 2003, 14:44

Wszyscy wirtualni kierowcy mają powód do radości, gdyż została podana data premiery Live for Speed, jednej z najlepszych symulacji samochodowych ostatniego roku. Już od wielu miesięcy gracze z całego świata ścigają się za pośrednictwem sieci Internet w wersję demonstracyjną LFS.

Mamy wersje pokazowe Big Mutha Truckers i Live for Speed!

eLKaeR, 22 marca 2003, 12:55

Dziś na naszym serwerze FTP równolegle wylądowały dwie interaktywne demonstracje PeCetowych gier wyścigowych, zatytułowanych Big Mutha Truckers i Live for Speed.

Live for Speed - tylko dla prawdziwych kierowców!

Fajek, 20 sierpnia 2002, 16:22

Od czasów Grand Prix Legends, światek fanów symulacji samochodowych wyczekiwał (lub nadal to robi) na kolejną grę, którą można by nazwać „real driving simulator”. I być może taką właśnie grą będzie Live for Speed...