Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat NHL 2003

Stwórz swój własny strój sportowy i zabłyśnij w towarzystwie!

eLKaeR, 1 kwietnia 2003, 10:15

Wielu entuzjastów rozmaitych gier zespołowych z pewnością marzy o posiadaniu trykotu ulubionej drużyny z nadrukowanym własnym nazwiskiem i dowolnym numerem porządkowym. Korporacja Electronic Arts postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i umożliwiła wszystkim zainteresowanym zaprojektowanie indywidualnego stroju sportowego.

Dzień wielkich premier - FIFA 2003, NHL 2003 i NFS: Hot Pursuit 2 trafiają do polskich sklepów

Fajek, 5 listopada 2002, 11:43

Dzisiejszy dzień to prawdziwa gratka dla graczy w naszym kraju. Otóż właśnie dziś mają swoją premierę trzy znakomite gry ze stajni Electronic Arts (z czego dwie pochodzące z dywizji EA Sports) – mowa o grach: FIFA 2003, NHL 2003 oraz Need for Speed: Hot Pursuit 2.

NHL 2003 - światowa premiera

Sznur, 4 października 2002, 13:38

Najnowsza edycja hokeja z EA Sports trafiła już do sprzedaży na zachodzie. W tym momencie dostępne są wersje NHL 2003 na PC oraz konsole PlayStation 2 i GameCube. Natomiast wersja Xboksowa pojawi się w sklepach 8 października. Nowa edycja NHL-a nie jest może jakimś przełomem, ale wnosi bardzo ciekawe elementy, jak choćby Dynamik Dake System dający graczom pełną kontrolę nad prowadzeniem kija czy wykonana od nowa AI hokeistów, dzięki której ich zachowanie na lodzie jest znacznie bardziej realistyczne.