Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rally Trophy

Dwa nowe tytuły z serii „Fajna Cena” w sprzedaży

Solnica, 18 września 2002, 07:06

Jak poinformował nas CD Projekt, dzisiaj na półkach sklepowych w naszym kraju powinny pojawić się dwa kolejne tytuły wydane w serii „Fajna Cena”: wyścigi samochodowe stylizowane na lata sześćdziesiąte – Rally Trophy, oraz cRPG – Wizardry 8. Obie gry dostępne będą w polskich wersjach językowych i cenie 49.90 PLN.

Recenzja: Rally Trophy

Fajek, 18 grudnia 2001, 10:34

Pomimo całego naszego uwielbienia do futuryzmu i nowości czasem mamy ochotę wrócić w przeszłość. Cecha ta dotyczy również gier komputerowych. Dlatego też, sukces jaki odniosła gra Rally Trophy nie powinien nikogo dziwić.

Rally Trophy PL już w środę

Solnica, 3 grudnia 2001, 13:12

Jak poinformował nas CD Projekt, już w tą środę na półki polskich sklepów trafi Rally Trophy PL, rajdy samochodowe w których dane nam będzie zasiąść w takich klasycznych sportowych cudeńkach jak: Ford Cortina, Fiat 600 Abarth czy Morris Mini Cooper i ścigać się nimi po malowniczych trasach umiejscowionych między innymi w Rosji, Finlandii czy też Szwajcarii.

Rally Trophy + MOMO Force = maksymalna jazda

Fajek, 22 listopada 2001, 16:05

W związku ze zbliżającą się premierą gry Rally Trophy, polski wydawca tego tytułu, firma CD Projekt, postanowił podjąć współpracę ze światowym liderem na rynku peryferii komputerowych – firmą Logitech.

Informacje z CD Projektu

Fajek, 14 listopada 2001, 18:02

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiły dwie nowe gry z serii eXtra Klasyka! Cała kolekcja liczy sobie już 34 pozycje i cały czas się powiększa. Wiadomo również, jaki prezent znajdziemy w pudełku z grą Rally Trophy.

„Gulczas” w... Rally Trophy PL

Fajek, 13 listopada 2001, 10:49

Kto użyczy głosu pilotowi w Rally Trophy PL? No kto? Taa, wiecie już pewnie po przeczytaniu tytułu. Guuulllllczaaaassss! Były mieszkaniec domu Wielkiego Brata, Piotr Gulczyński, będzie nam towarzyszył podczas naszych rajdowych zmagań.

Polska strona Rally Trophy

Fajek, 6 listopada 2001, 16:18

Premiera Rally Trophy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, polski wydawca, firma CD Projekt otworzył polską stronę gry.

Co słychać w... tłoczni?

Michał Bobrowski, 4 listopada 2001, 13:26

W dwóch różnych rejonach tego świata do tłoczni powędrowały dwa interesujące tytuły: Electronics Arts aktualnie „tłoczy” najnowszy dodatek do The Sims, czyli Hot Date, natomiast niemiecki JoWood Productions zakończył właśnie prace nad wyścigami samochodowymi Rally Trophy. Warto wspomnieć, że oba te tytuły zostaną wydane również w Polsce.

Beta test Rally Trophy

Solnica, 17 października 2001, 12:10

Dzięki uprzejmości firmy CD Projekt do naszych rąk trafiła niedawno wersja beta gry Rally Trophy. Zaopiekować się nią postanowił nikt inny jak tylko mój redakcyjny kolega – Fajek (wielki maniak dużych prędkości), wynikiem czego jest zamieszczony dzisiaj na naszych stronach beta test tej gry.

Rally Trophy - Demo

Solnica, 17 października 2001, 09:33

Ponownie chciałbym zaprosić Was do naszego działu Pliki, dzisiaj znajdziecie tam demo gry Rally Trophy, bardzo ciekawych (możecie mi wierzyć :-) rajdów starymi samochodami z lat sześćdziesiątych - siedemdziesiątych.

Rally Trophy – Oficjalna Strona

Solnica, 1 sierpnia 2001, 10:56

JoWood uruchomił oficjalną stronę gry Rally Trophy, wyścigów samochodowych w których dane nam będzie zasiąść za kierownicą jednego z dwunastu nieco starszych samochodów i pościgać się po wielu malowniczych, wykonanych z dużą dbałością o szczegóły trasach.

Rally Trophy - nowe screeny

Fajek, 23 lipca 2001, 15:30

Historic Rally Trophy to wyścigi samochodowe w których będziemy mogli zasiąść za kierownicą takich cudeniek jak: Ford Cortina, Fiat 600 Abarth czy Morris Mini Cooper i po ścigać się po malowniczych trasach.