Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SimsVille

Co nam zabrały Simsy?

Hed, 13 października 2009, 09:18

Ward Moore, jedna z osób zatrudnionych w firmie Maxis, przybliżył nam dwa projekty studia, które zostały odłożone na półkę na rzecz marki The Sims. Decyzja najprawdopodobniej okazała się słuszna, bo w końcu Simsy stały się jedną z najpopularniejszych pecetowych gier, ale jednak anulowane tytuły również mogły być zabawne. Chodzi mianowicie o SimMars oraz SimCastle.

Przyczyny wstrzymania SimsVille...

Michał Bobrowski, 25 września 2001, 13:04

Informacja o anulowaniu przez Maxis wieloletniego projektu SimsVille wywołała masę komentarzy i mniej lub bardziej wiarygodnych prób dociekania przyczyn tej decyzji...

SimsVille do lamusa!!!

Michał Bobrowski, 21 września 2001, 09:37

Ta wiadomość spadała niczym grom z jasnego nieba. Szumnie zapowiadany na styczeń 2002 rok, jako prawdziwy następca serii The Sims i SimCity projekt SimsVille został odwołany. Podana przez firmę Maxis informacja jest o tyle zaskakująca, że prace nad SimsVille, rozpoczęte dwa lata temu były już bardzo zaawansowane. Cały potencjał ma być obecnie skoncentrowany nad dokończeniem The Sims Online.

Sid Meier pracuje nad nowymi Simsami

Mariusz Klamra, 14 kwietnia 2001, 15:15

Na oficjalnej stronie The Sims pojawiła się niezwykle interesująca informacja – Sid Meier, producent legendarnych już gier (Cywilizacja, Gettysburg, Alfa Centauri), i jego firma Firaxis wspólnie z Maxis rozpoczęli pracę nad nowym tytułem z serii The Sims.

SimsVille znacznie opóźnione

Mariusz Klamra, 9 marca 2001, 15:12

Wszystkich miłośników The Sims na pewno ucieszyła informacja o ty, że oficjalny dodatek The Sims: Balanga trafił w USA do tłoczni. Niestety mamy też smutną informację – termin ukończenia SimsVille został przesunięty na rok 2002.

Zapowiedź Simsville

Mariusz Klamra, 27 lutego 2001, 13:58

Simsy zamieszkały w SimCity - tak można by podsumować tę najnowszą produkcję firmy Maxis. Czy w SimsVille uda się połączyć najlepsze elementy tych gier, czy też skumulują się ich (nieliczne zresztą) wady? Z naszej zapowiedzi dowiecie się więcej na ten temat.

Nowe Sim-y na horyzoncie

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 09:35

Po wydaniu The Sims i dodatku do niej The Sims: Livin' Large (znanego u nas pod tytułem Światowe Życie) Electronics Arts poinformował o planowanych na ten rok kolejnych dwóch nowych tytułach z długiej serii Sim-ów.