Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja

Szczegóły na temat ścieżki dźwiękowej do gry TMNT

Metatron, 22 marca 2007, 14:15

Muzyka w grach przeszła długą drogę od syntetycznych dźwięków i charakterystycznego pipkania mającego na celu umilać nam rozrywkę, do rozbudowanych kompozycji dźwiękowych – aranżacji, przy których zatrudniani są filmowi kompozytorzy i całe orkiestry symfoniczne. Dlatego też nie dziwi fakt, że twórcy gier coraz częściej przygotowują odrębne oświadczenia dotyczące tylko tego aspektu ich produkcji.

Nintendo ujawnia line-up Wii na pierwszy kwartał 2007

Vercetti, 24 stycznia 2007, 17:27

Końcówka ubiegłego roku w wykonaniu Nintendo obfitowała w sukcesy na rynku konsol stacjonarnych, a także przenośnych. Japoński koncern myśli już jednak o przyszłości i w najbliższym czasie zamierza poszerzyć ofertę gier dedykowanych swemu najmłodszemu dziecku, Wii. Jeszcze w tym kwartale do 34 pozycji, które znajdują się już w sprzedaży w USA, dołączy 12 nowych tytułów.

UbiSoft ujawnia daty premier trzech kolejnych gier przeznaczonych dla Wii

Jiker, 11 stycznia 2007, 18:19

Firma UbiSoft jest jednym z najpłodniejszych wydawców gier przeznaczonych dla konsoli Nintendo Wii. Wczorajszy dzień przyniósł informacje na temat pozycji, które francuski koncern wyda na Wii w marcu 2007 roku.

Wojownicze Żółwie Ninja ponownie ruszą do boju już za trzy miesiące

eLKaeR, 21 grudnia 2006, 09:44

Kinowego debiutu nowego pełnometrażowego filmu, traktującego o Wojowniczych Żółwiach Ninja i wykonanego przy użyciu trójwymiarowej grafiki komputerowej, doczekamy się dopiero za trzy miesiące. Tymczasem Ubisoft Entertainment szykuje grę na kanwie tej produkcji w myśl umowy, podpisanej w styczniu 2006. Mamy już dość konkretne informacje na temat nadchodzącej pozycji elektroniczno-rozrywkowej.