Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dakar Desert Rally

Gra wyścigowa inna niż wszystkie za darmo w Epic Games Store

Hubert Śledziewski, 16 lutego 2024, 23:51

Kolejną darmową pozycją, którą odbierzemy w Epic Games Store, jest Dakar Desert Rally – „gra wyścigowa inna niż wszystkie”.

Forza przewodzi wyścigowym zbrojeniom na 2024 rok. Nowa gra się rodzi, stara umiera - Motoprzegląd Drauga

Krzysztof Mysiak, 20 stycznia 2024, 09:56

Gran Turismo 7, Forza Horizon 5, Assetto Corsa Competizione i inne gry uraczą nas nowościami już w najbliższych dniach. Tymczasem zaś możemy cieszyć się (lub nie) zawartością dodaną do Forzy Motorsport i Dakar Desert Rally bądź zapowiedzią GT Managera 24.

Forza Horizon 5 rozczula, NFS Unbound żenuje - Motoprzegląd Drauga

Krzysztof Mysiak, 8 października 2022, 19:09

Do serii Forza i Gran Turismo, które dotąd królowały w Motoprzeglądzie, dołącza trzecia potęga: Need for Speed (niestety). Gdzieś za nimi czai się świeżo wydany unikat w postaci Dakar Desert Rally, jest też ocalona Forza Horizon 4, opóźnione WRC Generations i inne ciekawostki.

Nowości na Steam, a wśród nich śląskie RPG, symulator księdza i rywal Escape from Tarkov

Adrian Werner, 3 października 2022, 09:12

W tym tygodniu na Steamie zadebiutują takie gry, jak 1428: Shadows over Silesia, Marauders, Dakar Desert Rally, Deathverse: Let It Die, SuperPower 3, Priest Simulator czy The Plague Doctor of Wippra.

Ospałość Forzy Motorsport, zagadki Gran Turismo 7, blamaż SBK 22 - Motoprzegląd Drauga

Krzysztof Mysiak, 25 września 2022, 17:11

Nowa Forza Motorsport, Gran Turismo 7, Forza Horizon 5 – w tym Motoprzeglądzie zebrała się praktycznie cała wyścigowa śmietanka. Mamy też wieści o nowych rajdach od Codemasters (WRC) i od Saber Interactive (Dakar), a także o F1 22, BeamNG.drive, SBK 22 i innych ciekawych tytułach.