Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ghost Rider

Twórca Ghost Ridera pozywa Take-Two, Sony i innych

Metatron, 11 kwietnia 2007, 20:16

Amerykanie lubią pozywać się o byle co. Szczególnie, że zazwyczaj mają z tego nie byle jakie korzyści. Nie ominęło to również branży gier czy też rozrywki w ogóle. Tym razem twórca postaci Ghost Ridera, Gary Friedrich, podał do sądu wszystkie firmy wykorzystujące stworzonego przez niego bohatera.

2K Games opublikuje na rynku grę Ghost Rider

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 07:42

Sporo czasu minęło od ostatnich wieści dotyczących gry Ghost Rider – kolejnego tytułu nawiązującego do serii komiksów wydawanych przez koncern Marvel. W grudniu ubiegłego roku prawa do programu zostały sprzedane przez firmę Majesco, która chciała w ten sposób uzyskać pieniądze na pokrycie zobowiązań finansowych. Przez blisko pięć miesięcy nie wiedzieliśmy jednak, kto licencję kupił...

Firma Majesco sprzedała prawa do The Darkness i Ghost Rider

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2005, 08:20

Nie jest już dla nikogo żadną tajemnicą, że firma Majesco (znana m.in. z cyklu BloodRayne) nie radzi sobie najlepiej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze na pokrycie zobowiązań finansowych, postanowiono sprzedać prawa do wydania dwóch tytułów. Chodzi tu o The Darkness oraz Ghost Rider.

W przyszłym roku zagramy w Ghost Rider

Kamen, 14 lipca 2005, 10:57

Brytyjski oddział korporacji Climax (m.in. Sudeki i Delta Force: Black Hawk Down w wersjach PC) przygotowuje tym razem grę pt. Ghost Rider, bazującą na serii komiksów Marvela – takie oto rewelacje przedstawił internetowy serwis The Hollywood Reporter.