Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Hobbit

Peter Jackson nie wyreżyseruje filmu The Hobbit

Jiker, 22 listopada 2006, 15:52

Peter Jackson nie będzie reżyserem filmu The Hobbit, opartego na słynnej książce Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Powodem rozstania twórcy trzech odsłon Władcy Pierścieni z wytwórniami New Line Cinema oraz MGM (jednocześnie dystrybutorem filmu) były różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia za tę trylogię.

Poradnik: The Hobbit

Redakcja GRYOnline.pl, 26 kwietnia 2004, 19:18

„The Hobbit” opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce przed rozpoczęciem się trylogii „Władca Pierścieni”. W poradniku znajdziecie informacje o postaciach występujących w grze oraz jej dokładny opis przejścia.

Soundtrack z pełnej wersji The Hobbit dostępny do pobrania

ComCo, 29 grudnia 2003, 10:37

O ile kolejne produkcje bazujące na licencji „Władcy Pierścieni” sprzedają się świetnie, o tyle gra przygodowo-zręcznościowa osadzona w realiach książki „Hobbit, czyli tam i z powrotem”, pt. The Hobbit, rynku nie zwojowała. Redaktorzy ogólnoświatowych serwisów informacyjnych wystawiali rzeczonemu tytułowi oceny, które dają w sumie średnią 63.6% (na 100%, według danych witryny GameRankings.com). Wydawca pełnej wersji (korporacja Vivendi Universal Games), jakby nie zrażony tym faktem, postanowił jednak jeszcze raz spróbować zachęcić graczy do swojego dzieła, dzięki czemu w Sieci pojawiła się ścieżka dźwiękowa programu.

Nadchodzi The Hobbit

Kull, 19 października 2003, 14:25

Dzieło zespołu Amaze i firmy Vivendi Universal – „The Hobbit”, stworzone na podstawie twórczości J.R.R. Tolkiena weszło właśnie w fazę „Gold” i ukaże się na sklepowych półkach w listopadzie.

Vivendi na targach ECTS

Syriusz, 20 sierpnia 2003, 11:15

Największym atutem koncernu Vivendi Universal na targach ECTS będzie niewątpliwe gra Half-Life 2. Jednak w dniach 27-29 sierpnia bieżącego roku wspomniana firma zamierza również przedstawić kilka innych, na swój sposób ciekawych tytułów.

Śródziemie w wersji online – premiera coraz bliżej

ComCo, 10 maja 2003, 16:27

Pierwsze informacje traktujące o nowej produkcji z gatunku MMORPG, której akcja miała zostać osadzona w świecie powieści J.R.R. Tolkiena, tj. Middle-Earth Online, pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. Od tamtego czasu developer - zespół Turbine Entertainment Software - ostro pracował nad rzeczonym projektem, zaś piecze nad całością objęła korporacja wydawnicza Vivendi Universal Games...