Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat FIFA Street (2005)

FIFA Street w drugim wydaniu także dla posiadaczy PC

ComCo, 11 października 2005, 12:09

O tym, że powstanie pełnoprawny sequel FIFA Street - zręcznościowej piłki nożnej w wydaniu ulicznym - było wiadomo już od ukończenia pierwszej części gry. Dopiero wczoraj przedstawiciele Electronic Arts oficjalnie podali garść informacji odnośnie „dwójki”, z czego chyba najważniejszą wydaje się być fakt przygotowywania wydania na komputery PC.

Nowy film promujący FIFA Street

Krystian Smoszna, 21 marca 2005, 12:42

W ramach promocji swojego najnowszego produktu o nazwie FIFA Street, koncern Electronic Arts przygotował miłą niespodziankę dla wszystkich fanów piłki kopanej. Jest nią nowa strona internetowa, gdzie można zobaczyć krótki i niezwykle ciekawie opracowany film ze słynnym Ronaldhino w roli głównej.

Wiemy kto pojawi się na sountrackach do MVP Baseball 2005, FIFA Street oraz Fight Night Round 2

Elrond, 25 lutego 2005, 13:24

Firma Electronic Arts znana jest graczom głównie ze swoich sportowych produkcji symulujących sporą ilość dyscyplin. Pozostawiając bez komentarza grywalność oraz grafikę tych gier (o gustach się nie dyskutuje) przejdźmy do oprawy dźwiękowej dzieł z EA. Elektronicy starają się, żeby stała ona zawsze na wysokim poziomie, i choć nie zawsze im to wychodzi, to przynajmniej jest co posłuchać.

MVP Baseball 2005 i FIFA Street ruszają na podbój rynku

Kull, 23 lutego 2005, 10:15

Electronic Arts oznajmił dziś, iż do sklepów trafiły właśnie najnowsze odsłony gier sportowych poświęcone: baseballowi (MVP Baseball 2005 – w wersji na PS2, PC, GC i Xbox) i piłce nożnej (FIFA Street – w wersji na PS2, Xbox i GC).