Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Arthur and the Minimoys

Artur i Minimki to zaledwie początek trylogii

Kuba, 7 marca 2008, 15:42

Arthur and the Invisibles (Artur i Minimki) to gra przygodowo-zręcznościowa, bazująca na filmie Luca Bessona, który był emitowany w polskich kinach na początku 2007 roku. W przyszłych latach na srebrnym ekranie pojawią się kolejne części historii Artura, a tym samym...

Poradnik: Artur i Minimki

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lutego 2007, 17:20

Wcielając się w Artura, masz okazję wejść do tajemniczego świata Minimków. Jako dwumilimetrowy stworek udasz się na wyprawę do złowrogiego Necropolis. Celem Twojej misji jest odnalezienie zaginionego skarbu i uratowanie dziadka. Podczas podróży przezwyciężysz wiele niebezpieczeństw, które wymagać będą nie tylko sprawności, ale i inteligencji. Wielu nieprzyjaciół, jak i mnóstwo zamkniętych drzwi, nie powstrzyma Cię przed wypełnieniem zadania.

Atari na E3

Vercetti, 8 maja 2006, 15:56

Już pojutrze oczy wszystkich osób z branży elektronicznej rozrywki skupią się na hali Convention Center w Los Angeles. Jeden z czołowych wydawców gier stosunkowo długo zwlekał z ujawnieniem swoich planów co do E3.

Arthur and the Minimoys – pierwsze screeny

Krooliq, 4 maja 2006, 10:51

O powstawaniu Arthur and the Minimoys, gry opartej o animowany film pod tym samym tytułem, po raz pierwszy pisaliśmy w połowie grudnia zeszłego roku. Dziś natomiast możemy zaprezentować Wam pierwsze screenshoty z tej produkcji.

Arthur and the Minimoys Luca Bessona na ekranach komputerów

Krooliq, 15 grudnia 2005, 17:23

Firma Infogrames poinformowała, że właśnie otrzymała licencję na stworzenie wirtualnego odpowiednika najnowszego, animowanego filmu Luca Bessona pt. Arthur and the Minimoys.