Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Wojciech Malajkat i Jerzy Kryszak w polskiej wersji gry Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Sarge, 3 października 2011, 10:45

Nadchodząca zręcznościówka Ratchet & Clank: 4 za Jednego ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Firma Sony Computer Entertainment Polska ujawniła nazwiska aktorów pracujących nad lokalizacją.

W lipcu zadebiutują kolekcje Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank

Sarge, 24 czerwca 2011, 13:05

W przyszłym miesiącu posiadacze PlayStation 3 dostaną trzy kolekcje oferujące po dwie odsłony serii Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank. Takie informacje ujawnili redaktorzy serwisu CVG, powołując się na przedstawiciela Sony Computer Entertainment Europe.

Ratchet & Clank: All 4 One mają datę premiery

fsm, 21 maja 2011, 12:18

O tym, że powstaje nowa gra o przygodach Ratcheta i Clanka (i jeszcze garstki innych kreatur) wiemy od sierpnia zeszłego roku. Do tej pory brakowało jakiejś większej porcji informacji, ale na szczęście dla wszystkich miłośników serii – w końcu poznaliśmy datę premiery.

Twórcy gry nieSławny: inFamous 2 spotkają się z polskimi graczami

Olek, 26 kwietnia 2011, 14:09

W najbliższy czwartek (28 kwietnia) w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia odbędzie się spotkanie z producentami serii inFamous. Przedstawiciele studia Sucker Punch opowiedzą o swoim najnowszym dziele, a rodzimy oddział firmy Sony Computer Entertainment tłumaczyć się będzie z nietypowego nazewnictwa gry, która na polskim rynku oferowana będzie pod tytułem nieSławny: inFamous 2.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Portal 2, Japonia) 14/03/11

Jiker, 14 marca 2011, 14:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nagraniach z Duke Nukem Forever i Portal 2, nowej łatce do Dragon Age II, a także wpływie trzęsienia ziemi w Japonii na sytuację na rynku gier. Zapraszamy do lektury.

Powstaje nowa odsłona przygód Ratcheta i Clanka

Jiker, 18 sierpnia 2010, 07:55

Virtua Tennis 4 nie było jedyną nową pozycją zapowiedzianą w trakcie wczorajszej konferencji koncernu Sony zorganizowanej w ramach kolońskich targów gamescom. Ted Price, reprezentujący na pokazie ekipę studia Insomniac Games, ujawnił bowiem, że pracuje ona nad nową odsłoną serii opowiadającej o przygodach Ratcheta i Clanka. Do jej premiery w wersji na PlayStation 3 dojdzie w 2011 roku.