Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Black Mirror III

Twórcy Black Mirror III zapowiedzieli przygodówkę The Lost Chronicles of Zerzura

Adrian Werner, 23 sierpnia 2011, 08:46

Na tegorocznym gamescomie znany z Black Mirror III zespół Cranberry Production ujawnił swój nowy projekt. Okazała się nim być przygodówka The Lost Chronicles of Zerzura.

Poradnik: Black Mirror III

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2011, 09:29

"Poradnik do gry Black Mirror III zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku bohatera, bonusy, a także rozwiązania zagadek i istotne uwagi."

Black Mirror III ozłocone

Hed, 18 stycznia 2011, 13:10

Trzecia odsłona mrocznych przygodówek Black Mirror weszła w fazę „gold” i trafiła do tłoczni - wiemy o tym z wiadomości opublikowanej przez firmę dtp-entertainment. Produkcja ma zostać wydana w nadchodzących tygodniach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Niestety nadal nie wiemy, czy znajdzie się dystrybutor, który sprowadzi ją do Polski.

Black Mirror III oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 16 czerwca 2010, 09:10

Firma dtp entertainment zapowiedziała oficjalnie trzecią odsłonę mrocznej serii przygodowych horrorów Black Mirror. Podobnie jak poprzednie dwie części, produkcja zostanie wydana wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Do jej premiery w krajach niemieckojęzycznych dojdzie 5 listopada bieżącego roku. Debiut w pozostałych państwach europejskich odbędzie się zapewne na początku 2011 roku.