Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 4 kwietnia 2019, 13:23

autor: Aquma

Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7

Portal Wccftech opublikował pakiet renderów prezentujących wygląd kolejnego flagowca chińskiej firmy OnePlus, czyli OnePlus 7. Grafiki zdradzają kilka szczegółów na temat potencjalnej specyfikacji urządzenia.

Tak będzie wyglądał nowy flagowiec One Plus? - Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - wiadomość - 2019-04-04
Tak będzie wyglądał nowy flagowiec One Plus?

Portal Wccftech dotarł do tzw. renderów, które prezentują możliwy wygląd nowego flagowca firmy OnePlus, czyli OnePlus 7. Obrazki ujawniają też kilka interesujących detali, które pozwalają wysnuć pewne wnioski na temat potencjalnej specyfikacji urządzenia. Przykładowo, w przeciwieństwie do wcześniejszych grafik, na tych opublikowanych dziś widzimy smartfon bez wejścia słuchawkowego. Model ma natomiast potrójny tylny aparat.

Urządzenie posiada ekran zajmujący niemal cały front – bez żadnego widocznego wcięcia czy „notcha”. Takie rozwiązanie jest obecnie nieco mniej popularne niż jeszcze parę lat temu, ale bez wątpienia ma swoich zwolenników. Ciekawi nas też, gdzie w takiej sytuacji będzie ukryty przedni aparat, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że smartfon zostanie w niego wyposażony (według niektórych plotek może to być tzw. pop-up, czyli obiektyw, który wysuwa się w górnej części urządzenia wtedy, kiedy jest potrzebny).

Podobnie jak większość konkurencyjnych flagowców, OnePlus 7 najprawdopodobniej będzie działał w oparciu o popularny procesor Snapdragon 855 opracowany przez amerykańskie przedsiębiorstwo Qualcomm. Data premiery urządzenia nie jest na razie znana – spekuluje się, że podobnie jak poprzedni flagowy model OnePlus, może ono pojawić się na rynku w maju. Wszystkie opublikowane dzisiaj grafiki zobaczycie poniżej.

Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #2
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #3
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #4
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #5
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #6
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #7
Tak może wyglądać flagowy smartfon OnePlus 7 - ilustracja #8
OnePlus 7 na renderach. Źródło: Wccftech.
OnePlus 7 na renderach. Źródło: Wccftech.
  1. OnePlus – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.