Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Zwierzęta - Gry Sportowe PlayStation 4

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku sportowe o tematyce zwierzęta na platformę Sony PlayStation 4 ułożone według popularności.

Gry sportowe. Gry symulujące określoną dyscyplinę sportową, np. piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Aby osiągnąć zwycięstwo, gracze muszą wykazać się zręcznością, refleksem, szybkością oraz taktycznym planowaniem działań. Zasady poszczególnych gier sportowych są zazwyczaj dokładnym odzwierciedleniem zasad dyscyplin, które te gry naśladują. Wypadkiem szczególnym w tej kategorii gier są managery sportowe. Pomimo tego, że zawierają dużo elementów gier strategicznych i ekonomicznych, ich nadrzędnym celem jest symulacja określonej dyscypliny sportowej oraz funkcjonowania klubów czy zespołów sportowych.

PS4
Sportowe
zwierzęta
Czas
Toro
Toro

Sportowe 15 maja 2015

Gra symulacyjna, opracowana przez hiszpańskie studio RECO Technology. Zabawa koncentruje się na walkach byków, głęboko zakorzenionych w hiszpańskiej kulturze, a jednocześnie budzących olbrzymie kontrowersje na całym świecie. Zabawę rozpoczynamy jako początkujący torreador, którego celem jest zyskanie tytułu zawodnika numer jeden. Bohater pnie się po szczeblach kariery, biorąc udział w coraz bardziej prestiżowych zawodach. Filar gry stanowią wspomniane wcześniej walki, które sprowadzają się do powtarzania tych samych gestów, celem skupienia na sobie uwagi zwierzęcia. Od czasu do czasu byk bierze odwet na protagoniście – wtedy to na ukończenie czeka prosta sekwencja QTE, gdzie naszym głównym celem jest nie dać się za bardzo poturbować. Kluczem do zwycięstwa jest odpowiedni refleks. Toro charakteryzuje się kiepskiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną, co wynika z niskobudżetowego charakteru produkcji.