Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria OutRun 2006: Coast 2 Coast - seria gier

OutRun 2006: Coast 2 Coast
OutRun 2006: Coast 2 Coast

Wyścigi 31 marca 2006

OutRun 2006: Coast 2 Coast to wirtualna gra wyścigowa, powstała z okazji dwudziestolecia pamiętnej serii, której jest piątą częścią. Wspomniany cykl został zapoczątkowany w 1986 roku na salonowych automatach zręcznościowych dzięki wysiłkom słynnego japońskiego twórcy elektroniczno-rozrywkowego nazwiskiem Yu Suzuki.

PCPS2PSPXBOX

OutRun 2
OutRun 2

Wyścigi 1 października 2004

Powrót do źródeł czyli remake klasycznej gry zręcznościowej z wozami firmy Ferrari w roli głównej. Spróbuj swoich sił w dynamicznych oraz brawurowych wyścigach, a kiedy osiągniesz już wysoki stopień zaawansowania, zaproś przyjaciół do zabawy.

XBOX

Turbo OutRun
Turbo OutRun

Wyścigi 3 maja 1990

Turbo OutRun to PeCetowa konwersja znanej z automatów gry, która pozwoli Ci wziąć udział w szalonym wyścigu samochodowym z Nowego Jorku do Los Angeles.

PC

OutRun
OutRun

Wyścigi 21 października 1989

OutRun to popularne wyścigi samochodowe firmy SEGA, które po raz pierwszy zagościły na automatach coin-up w 1986 roku. Gracz wcieli się w rolę kierowcy sportowego Ferrari Testarossa i spróbuje pokonać wyznaczoną przez autorów gry trasę, w jak najkrótszym czasie.

PC