Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Tearaway - seria gier

Tearaway Unfolded
Tearaway Unfolded

Zręcznościowe 8 września 2015

Udoskonalona wersja trójwymiarowej platformówki studia Media Molecule, która zadebiutowała w roku 2013 na przenośnej konsoli PlayStation Vita. Akcja gry Tearaway Unfolded przenosi nas do magicznego świata, stworzonego w całości z papieru. Bohaterką gry jest zaś urocza dziewczynka z pióropuszem na głowie - kurierka, która musi przekazać wyjątkowo ważną wiadomość, a zadaniem gracza jest jej w tym pomóc. W trakcie zabawy przemierzamy wiele pełnych niebezpieczeństw lokacji, nie tylko kierując ruchami naszej protagonistki, ale także ułatwiając jej wędrówkę poprzez wpływanie na otoczenie na różne sposoby. Spora część tego typu czynności zaprojektowana została z myślą o wykorzystaniu unikalnych możliwości pada konsoli PlayStation 4, takich jak ekran dotykowy czy wbudowany żyroskop. Oprawa graficzna utrzymana została zaś w stylu przypominającym serię LittleBigPlanet, czyli ikoniczną produkcję studia Media Molecule.

PS4

Tearaway
Tearaway

Zręcznościowe 22 listopada 2013

Tearaway to trójwymiarowa platformówka, przenosząca graczy do magicznego świata zbudowanego z kartonu i papieru. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Media Molecule, znane głównie z serii LittleBigPlanet.

PSV