Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Cook, Serve, Delicious! - seria gier

Cook, Serve, Delicious: Re-Mustard!
Cook, Serve, Delicious: Re-Mustard!

Zręcznościowe 2025

Odświeżona i wzbogacona o nową zawartość wersja wydanej w 2012 roku zręcznościówki z elementami strategii. W Cook, Serve, Delicious: Re-Mustard! prowadzimy własną restaurację, a na naszych barkach spoczywa zarówno serwowanie dań oraz sprzątanie, jak i ulepszanie lokalu.

PC

Cook, Serve, Delicious! 3?!
Cook, Serve, Delicious! 3?!

Zręcznościowe 14 października 2020

Trzecia część serii zręcznościówek, w których zajmujemy się prowadzeniem kulinarnego biznesu, opracowana przez niezależne studio Vertigo Gaming. W Cook, Serve, Delicious! 3?! przemierzamy zrujnowaną Amerykę przyszłości, by wziąć udział w prestiżowym konkursie.

PCPS4XONESwitch

Cook, Serve, Delicious! 2!!
Cook, Serve, Delicious! 2!!

Zręcznościowe 13 września 2017

Druga odsłona cyklu gier zręcznościowych z elementami ekonomicznymi, za której opracowaniem stoi niezależne studio Vertigo Gaming. Gracz wciela się w głównego menadżera oraz właściciela tytułowej restauracji, który wylądował na bruku przez skorumpowany zarząd wieżowca, gdzie funkcjonował jego poprzedni biznes. Zadanie bohatera polega na zbudowaniu na nowo dobrze prosperującego interesu. Zabawę w Cook, Serve, Delicious! 2!! rozpoczynamy w niewielkim punkcie gastronomicznym na pięćdziesiątym piętrze Teragon Supertower. W miarę postępów gromadzimy coraz większy majątek, dzięki czemu z czasem możemy przeobrazić nasz lokal w restaurację z prawdziwego zdarzenia. W trakcie rozgrywki na naszej głowie jest ustalanie menu, przyjmowanie zamówień, sprzątanie, gotowanie dań oraz wydawanie ich klientom - wszystko poprzez wciskanie odpowiednich sekwencji klawiszy. Zebrany utarg wydajemy na spłatę rachunków i zakup składników, a nadwyżkę możemy zainwestować w coraz bardziej zaawansowane wyposażenie kuchni czy choćby przyjemniejsze dla oka elementy wystroju restauracji. Z uwagi na fakt, że im lepiej sobie radzimy, tym większe napiwki zostawiają goście, kluczem do sukcesu jest unikanie pomyłek oraz przygotowanie menu w taki sposób, by zaspokoić potrzeby poszczególnych klientów. Poza kampanią fabularną w grze znalazło się miejsce na dodatkowy tryb, w którym stawiamy czoła setkom specjalnych wyzwań jako kucharz do wynajęcia. Ponadto opisywana produkcja umożliwia zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiego gracza w lokalnym trybie współpracy.

PCPS4XONESwitch

Cook, Serve, Delicious!
Cook, Serve, Delicious!

Zręcznościowe 5 października 2012

Cook, Serve, Delicious! to wymagająca gra zręcznościowa z elementami produkcji strategicznych. Zadaniem gracza jest prowadzenie punktu gastronomicznego, znajdującego się w wysokim wieżowcu. Sukces zależy od przemyślanego planowania kolejnych dni pracy i skutecznego obsługiwania klientów.

PCPS5XSXPS4XONESwitchANDiOS