Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Hero Emblems - seria gier

Hero Emblems II
Hero Emblems II

Logiczne 23 czerwca 2022

Mobilna gra logiczna z elementami RPG. Hero Emblems 2 zabiera nas do magicznej krainy fantasy znanej z poprzedniej części. Gracz obiera dowodzenie nad czteroosobową drużyną bohaterów, która udaje się na poszukiwanie przygód, chwały i skarbów, po drodze podejmując się różnych trudnych zadań. Rozgrywka w Hero Emblems 2 skupia się na toczeniu bitew w systemie turowym, opartym na mechanice match-3. Wszystkie czynności, takie jak ataki, obrona czy leczenie, aktywujemy poprzez układanie ciągów symboli na interaktywnej planszy – minimum trzech tego samego typu. Zabawę urozmaicają elementy RPG, takie jak rozwijająca się fabuła, prowadzenie dialogów, eksploracja oraz doskonalenie umiejętności postaci. Hero Emblems 2 posiada atrakcyjną dwuwymiarową oprawę graficzną, cechującą się w pełną jasnych kolorów kreskówkową stylistyką oraz projektami postaci zainspirowanymi japońskimi animacjami.

iOS

Hero Emblems
Hero Emblems

Logiczne 7 stycznia 2015

Udane połączenie RPG-a i gry logicznej typu match-3. Akcja toczy się w typowej krainie fantasy, której grozi zagłada. Sytuację może uratować jedynie czterech śmiałków, przejmujących schedę po dawnych herosach dbających o ład i porządek. Muszą oni wykorzystać moc drzemiącą w czterech magicznych artefaktach, aby powstrzymać budzącego się do życia boga Zła. Zabawa w Hero Emblem polega przede wszystkim na toczeniu kolejnych, coraz bardziej wymagających starć z grupami wrogów i potężnymi bossami. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a wykonywanie rozmaitych akcji – wyprowadzanie ataków, aktywowanie technik obronnych i zdolności specjalnych, czy też leczenie członków drużyny – odbywa się poprzez łączenie ze sobą tych samych obiektów umieszczonych na planszy złożonej z 56 pól. Galeria przeciwników jest niezwykle obszerna, dzięki czemu rozgrywka nie nuży gracza. Pomiędzy walkami eksplorujemy świat, prowadzimy rozmowy oraz rozwijamy bohaterów.

iOS