Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria War of - seria gier

War of the Vikings
War of the Vikings

Akcji 15 kwietnia 2014

Zaprojektowana z myślą o rozgrywce wieloosobowej gra akcji, będąca sequelem War of the Roses. Tytuł wyprodukowany został przez szwedzkie studio Fatshark przy wsparciu wydawniczym ze strony firmy Paradox Interactive. W War of the Vikings gracze mają okazję opowiedzieć się po stronie Sasów lub wikingów i stanąć do brutalnej rywalizacji w sieciowych potyczkach dla maksymalnie 64 uczestników. Mechanika rozgrywki oparta została na rozwiązaniach z War of the Roses z nastawieniem na jeszcze większy realizm walki w zwarciu. Deweloperzy ze Sztokholmu pokusili się również o kilka zmian, jak znacznie bardziej rozbudowane opcje modyfikowania wyglądu postaci oraz dwa nowe tryby starć: Pitched Arena i Traning Ground.

PC

War of the Roses
War of the Roses

Akcji 2 października 2012

War of the Roses to nastawiona na rozgrywkę multiplayer drużynowa gra akcji, której fabuła osadzona została w realiach XV-wiecznej Anglii. Gracze mają okazję przenieść się na pola bitew słynnej "Wojny Dwóch Róż", toczonej pomiędzy rodami Lancasterów i Yorków. Deweloperzy ze studia Fatshark położyli główny nacisk na rozgrywkę w trybie multiplayer.

PC