Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: America: No Peace Beyond the Line

America: No Peace Beyond the Line
America: No Peace Beyond the Line

demo gryrozmiar pliku: 125,7 MB

Wersja demo oddaje do dyspozycji gracza dwie misje dla trybu singleplayer, jedną po stronie Indian, drugą jako Amerykanie.

Kolejny numer GameStara już dostępny
Kolejny numer GameStara już dostępny

wiadomość8 sierpnia 2003

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie naszego kraju trafił kolejny, piąty numer magazynu GameStar. Tym razem jego objętość zwiększona została do 196 stron na których znajdziecie wiele ciekawych tekstów dotyczących gier i tematów im pokrewnych. Z pewnością zainteresuje Was również zawartość dołączonych doń płyt CD/DVD, na których znalazły się między innymi dwie pełne wersje gier oraz film.

Zapowiedź "America: No Peace Beyond The Line"

wiadomość29 marca 2001

Jeśli lubisz gry strategiczne i interesuje Cię historia Ameryki Północnej powinieneś przeczytać zapowiedź gry America: No Peace Beyond The Line.

Dwa nowe tytuły od CDV Entertainment

wiadomość20 marca 2001

CDV poinformował o dwóch nowych tytułach gier które wyda między innymi na komputery klasy PC. Nastąpi to jednak w raczej odległej przyszłości.

America: No Peace Beyond the Line - v.1.01 US
America: No Peace Beyond the Line - v.1.01 US

patchrozmiar pliku: 624,5 KB

Wersja 1.01 Patch usuwa szereg większych lub mniejszych błędów, które powodowały błędne działanie gry a przeznaczony jest dla jej amerykańskiej (US) wersji.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.09.2004 07:58
👍
zanonimizowany139789
9
Legionista

Gra SPOX bardzo oryginalny pomysl!!!!

30.07.2008 16:05
odpowiedz
zanonimizowany553546
0
Konsul

Zgadzam się z moim przedmówcą

08.10.2017 23:02
bboy
odpowiedz
bboy
64
Konsul

Jeden z najlepszych klonów Age of Empires, wnoszący do rozgrywki wiele unikatowych rozwiązań. Granie frakcjami bandytów lub indian było zupełnie inne od standardowej US Army. Wielka szkoda, że gra przeszła totalnie bez echa i to do tego stopnia, że nawet wielu gamingowych dziennikarzy specjalizujących się W RTS-ach nie wiedziałoi o jej istnieniu. Polecam z całego serca jeśli komuś uda się ją kiedykolwiek gdzieś dorwać.