Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Tachyon: The Fringe

Tachyon: The Fringe - recenzja gry
Tachyon: The Fringe - recenzja gry

recenzja gry28 grudnia 2000

Światowa premiera 20 kwietnia 2000. Jako Jake Logan, staniesz po jednej ze stron międzyplanetarnego konfliktu. Dozbrajając swój statek odkryjesz ogromne przestrzenie wirtualnego wszechświata Tachyon, wypełniając dziesiątki misji i kampanii.

Kolejny numer GameStara od dzisiaj w kioskach

wiadomość14 maja 2003

W kioskach i punktach z prasą na terenie naszego kraju pojawił się dzisiaj nowy, trzeci numer magazynu GameStar. Bez wątpienia, jego główną atrakcją jest mega zapowiedź Half - Life 2, wszystko o fabule, silniku graficznym i nowatorskich rozwiązaniach a także ilustracje i screeny z nieukończonych poziomów gry.

Strona o The Sims: Zwierzaki

wiadomość9 sierpnia 2002

Firma Electronic Arts na oficjalnej stronie traktującej o grze The Sims uruchomiła nowy dział poświęcony w całości najnowszemu dodatkowi do tego tytułu, jakim jest The Sims Unleashed. W tym dziale znajdziemy szczegółowe informacje o tej produkcji, niezbyt dużą galerię screenshotów oraz dział FAQ na którym możemy zadać pytania producentowi.

Premiery w IM Group!

wiadomość19 lutego 2001

W dniu dzisiejszym IM Group ogłosił premiery aż trzech długo oczekiwanych tytułów.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.08.2002 13:22
😜
zanonimizowany683
28
Centurion

Mam problem z grą.

W układzie Twilight (ten z wieczna mgłą i specjalnymi radarami) po wybraniu misji, w której mam znaleźć jakieś rzeczy dla jakiegość gościa, gra zwiesza się permanentnie.
I to w różnych momentach. Raz przy samym początku, raz przy walce we mgle, a raz przy znajdowaniu przedmiotów.
Poza tą jedna misją nie zostały żadne inne misje bez względu na układ (no, poza treningowymi).
Wprowadziłem kody żeby zakończyć z sukcesem tę misję. Po przylocie do bazy dostaję zapłatę, ale zlecający misję nie może zidentyfikować szukanych przedmiotów (hm, bo ich nie mam tak naprawdę). Pojawia się też komunikat, że mam się udać do układu Frontline. Ale tam jest pusto.

Czy ktoś wie o co może chodzić?

Scorpion

06.08.2002 14:08
😜
odpowiedz
zanonimizowany683
28
Centurion

up

02.08.2009 15:24
Gromb
👍
odpowiedz
Gromb
53
P12

Gra zasługuje na 10/10. Chociaz tytuł ma swoje lata do tej pory od czasu do czasu się w nią zagrywam. To co jest w niej najlepsze, to fabuła i mozliwość przejscia gry po dwóch stronach konfliktu. Patch jest niezbędny, by mozna było ukończyc grę bez zbędnych zwiech. Dla fana space simów pozycja obowiazkowa.