Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Różnice

Różnice
Różnice

demo gryrozmiar pliku: 3,3 MB

Gra logiczno-familijna „Różnice” polegająca na jak najszybszym odnalezieniu szczegółów różniących dwa na pozór jednakowe zdjęcia. Od momentu wyświetlenia planszy zegar odlicza czas pozostały do końca. Za każdą prawidłowo rozwiązaną planszę naliczane...

Różnice - recenzja gry
Różnice - recenzja gry

recenzja gry27 lutego 2003

Światowa premiera 1 lutego 2003. Gra logiczno-familijna „Różnice” polegająca na jak najszybszym odnalezieniu szczegółów różniących dwa na pozór jednakowe zdjęcia. Od momentu wyświetlenia planszy zegar odlicza czas pozostały do końca.

Recenzja: Różnice

wiadomość27 lutego 2003

Różnice to gra banalna i prosta. Prosta w swojej budowie i obsłudze, jednak będąca w stanie przykuć do monitora na znaczni e dłużej aniżeli by się to z pozoru wydawało.

Odnajduj różnice z nową grą firmy DYSKret.
Odnajduj różnice z nową grą firmy DYSKret.

wiadomość12 lutego 2003

W natłoku coraz nowocześniejszych, lepiej wyglądających i skomplikowanych gier, którymi jesteśmy nieustannie zalewani zapominamy o małych, przyjemnych produkcjach, które stanowią doskonałą rozrywkę w nudnej pracy :), czy też idealnie nadają się dla naszych „małych dziecięcych komputerowców”, bo zarówno uczą i rozwijają oraz bawią. Produkt tego typu na początku tego miesiąca wydała w naszym kraju firma DYSKret. Nosi on tytuł „Różnice” i powinien zainteresować miłośników gier logiczno-familijnych.

Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz