Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Senran Kagura: Peach Beach Splash

PS4
PC
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.11.2019 17:41
game _hunter
74
Pretorianin
8.0

Jak narazie to chyba najlepsza część z serii Senran Kagura, mimo iż uzbrojeniem nie jest broń biała lecz pukawki na wodę.
Zalety:
+ dobieranie składu (przed rozpoczęciem misji możemy dobrać 5-osobowy skład zmieniając dziewczyny, ich uzbrojenie i specjalne umiejętności)
+ umiejętności (skille są przypisane do specjalnych kart, które zdobywamy wraz z postępem w grze. Są to umiejętności defensywne np. leczące lub zapewniające ochronę oraz ofensywne np. strzał laserem itp.)
+ bronie (motyw z broniami na wodę jest świetny. Mamy pistolety, karabiny, strzelby, snajperki, wyrzutnie rakiet, gatling gun itd.)
Wady:
- monotonia (główna wada wszystkich części z serii. Po kilku godzinach jedyną motywacją jest grind i odblokowywanie nowych kostiumów, kart, zdjęć w galerii i ciuchów)
Reasumując, Peach Beach Splash razem z Estival Versus z 2015 roku to według mnie jedyne odsłony z serii Senran Kagura warte zagrania