Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Antihero
Antihero
Antihero Game Box

Najciekawsze materiały do: Antihero

Antihero – strategia o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem z nową datą premiery
Antihero – strategia o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem z nową datą premiery

wiadomość25 lutego 2015

Twórcy Antihero, czyli mobilnej strategii o zarządzaniu wiktoriańskim gangiem poinformowali, że produkcja zadebiutuje w połowie roku. Przy okazji wypuścili klimatyczne wideo.

Gry lipca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry lipca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

artykuł30 czerwca 2017

Jak zwykle lipiec nie sprzyja wydawaniu największych hitów. Czy zatem nie będzie w co grać? Niezupełnie. Epic Games wypuszcza Fortnite w wersji beta, Nintendo kontynuację Splatoona, zaś polski PlayWay nowego Car Mechanic Simulatora. A to nie wszystko.

iOS
AND
PC
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.12.2015 23:19
NiZZy_
15
Chorąży
3.5

Niewinnie podobna do Don't Starve z podobną mechaniką poruszania się, jedynie turowa. Ciekawe czy firma Klei Entertainment posądzi Tima Conklinga o to?

20.07.2017 21:12
odpowiedz
maciokoki
35
Konsul

również odniosłem wrażenie że gra bardzo przypomina graficznie dont starve... nawet pomyślałem że to to samo studio robi.... ale co za różnica w sumie.... oprawa przyjemna a najważniejszy gamepplay... zobaczymy

26.07.2017 00:00
odpowiedz
swiki
59
Pretorianin
9.0

Gra Jest swietna!
Gra jest czysto logiczno-strategiczna. Nie ma tutaj losowości (jedynie losowość mapy która jest zawsze tworzona na początku rozgrywki. Ale brak czegoś tagiego jak 50% szansy na powodzenie, a to na duży +)
Gra Potrafi niesamowicie trzymać w napięciu (pomimo tego, że jest turowa) Jedna tura potrafi obrócić sytuację o 180 stopni i mimo, iż wydawało ci się, że zwycięstwo masz w garści, przeciwnik rujnuje cię bez litości.
Właśnie rozegrałem świetna partię gdzie z przeciwnikiem staraliśmy się kłaść sobie kłody pod nogi i co chwilę się nawzajem zaskakiwaliśmy.
Raz przeciwnik chciał przejąć moje terytorium, na które co turę ustawiałem pułapki. Raz Przeciwnik z "mgły wojny" wyłonił drugi gang (którego się zupełnie nie spodziewałem) i kompletnie zniszczył moje siły ataku, których już nie odbudowałem aż do końca gry (na szczęście udało mi się wygrać bez nich)
Polecam wszystkim którzy lubią pogłówkować i rozplanowywać strategie.

03.03.2021 18:57
odpowiedz
BDP
5
Legionista
9.5

Istna perełka. nie wiem, czy ma swój pierwowzór w grach planszowych, ale bardzo przypomina cyfrowe adaptacje planszówek. Znakomita, ale jednak nie dość znakomita. Przydałby się mocniej podkręcony poziom trudności oraz więcej satysfakcji przy ponownym przechodzeniu gry. Może więcej scenariuszy fabularnych, nowych mechanik? Pomysł wart rozwinięcia i kontynuacji. Stylistyka gry, walor artystyczny, głosy i dźwięki zrealizowane błyskotliwie, ale ze smakiem i z cierpkim humorem budują klimat przywodzący nastrój wiktoriańskiej Anglii i Londynu z powieści Dickensa. Dostrzegłem też pewną inspirację Gangami Nowego Jorku - jedna z jednostek wygląda trochę jak Bill the Butcher. Gra pozwala na krótkie rozgrywki, dzięki czemu nadaje się jako świetny przerywnik w pracy czy nauce. Wymaga prostego główkowania, zasady są klarowne, mechanika działa sprawnie.

post wyedytowany przez BDP 2021-03-03 18:58:34