Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące EON Digital


Grudniowy "Play" PC za tydzień w sprzedaży

Sznur, 14 listopada 2002, 12:59

Grudniowe wydanie magazynu „PLAY” PC pojawi się w kioskach 21 listopada. Na krążku CD, dołączonym do numeru, znajdą się dwie pełne wersje gier: strategia czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers oraz strzelanina Kurczę Pieczone, będąca odpowiedzią Lemona na niezwykle popularną Kurkę Wodną. Za to w magazynie przegląd nowości na rynku gier PC oraz wiele ciekawych artykułów.

Poradnik do Z: Steel Soldiers

Michał Bobrowski, 9 listopada 2001, 14:10

W dniu dzisiejszym na łamach naszego działu Poradniki zamieściliśmy garść porad związanych z konfliktem pomiędzy TransGlobal Industries i MegaCom Corporation. Mowa tu oczywiście o udanej strategii czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers...

Recenzja Z: Steel Soldiers

Fajek, 19 września 2001, 11:41

Kapitan Zod powrócił! A wraz z nim całe zastępy jego metalowej armii żywiącej się olejem i paliwem rakietowym! 5 długich lat musieliśmy czekać na sequel gry „Z” – niekonwencjonalnego RTS’a, okraszonego dużą dawką humoru.

Nowe gry na polskich półkach sklepowych

Solnica, 20 sierpnia 2001, 16:57

Może to wpływ trwających jeszcze żniw, a może jedynie zbieg okoliczności, nie wiem :-), nie zmienia to jednak faktu, iż na półki sklepowe w naszym kraju trafiły dziś aż trzy nowe gry i na dodatek wszystkie w pełni zlokalizowane.

Z: Steel Soldiers PL „ozłocony”

Solnica, 1 sierpnia 2001, 15:04

Jak poinformowała firma LEM - dystrybutor na Polskę gry strategicznej czasu rzeczywistego Z: Steel Soldiers, prace nad zlokalizowaną na nasz rodzimy rynek wersją tego tytułu zostały zakończone a on sam uzyskał status „GOLD” czyli powędrował do tłoczenia.

Recenzja Stunt GP

Solnica, 4 lipca 2001, 15:21

Czy jako małe dzieci lubiliście bawić się samochodzikami na baterie lub resorówkami? Jeżeli tak to Stunt GP będzie dla Was bardzo miłym przerywnikiem pomiędzy kolejnymi misjami w „poważnych” strategiach lub cRPG’ach. Mimo, iż gra ta powstała głównie z myślą o nieco młodszych odbiorcach, także starym „koniom” potrafi dostarczyć wiele przyjemności. A przekonacie się o tym czytając jej recenzję, którą opublikowaliśmy właśnie na naszych stronach.

Stunt GP w sklepach

Solnica, 26 czerwca 2001, 12:01

Dzisiaj w sklepach na terenie Polski pojawiła się najnowsza produkcja zespołu Team 17 – wydawane u nas przez firmę LEM a kosztujące 49 PLN wyścigi Stunt GP.

Stunt GP w przyszłym tygodniu

Fajek, 20 czerwca 2001, 15:31

Firma LEM poinformowała, że płyta z polską wersją Stunt GP powędrowała do tłoczni, co oznacza iż proces produkcyjny dobiega końca. Gra powinna pojawić się w sklepach już w przyszłym tygodniu.

Z: Steel Soldiers i Gangsters 2: Vendetta ukończone

Solnica, 23 maja 2001, 08:52

Już wkrótce na półki sklepowe powinny trafić kolejne dwa ciekawe tytuły. Pierwszym z nich będzie Z: Steel Soldiers z Bitmap Brothers a drugi to tworzony przez zespół Hothouse Creations – Gangsters 2: Vendetta.

Nowości w dziale Pliki (04/05/01)

Solnica, 4 maja 2001, 17:30

Zapraszam do naszego działu Pliki gdzie umieściliśmy dziś kilka ciekawych binariów do pobrania.

Z: Steel Soldiers - Demo

Solnica, 2 maja 2001, 10:37

Na sieci pojawiło się grywalne demo Z: Steel Soldiers. Plik zajmuje nieco ponad 50MB a możecie go ściągnąć również z naszego serwera.

Z: Steel Soldiers - w Polsce już w maju

Solnica, 17 kwietnia 2001, 14:17

Nieco wcześniej pisałem, iż gra Z: Steel Soldiers pojawi się w USA 15 czerwca, nasz lokalny dystrybutor tego tytułu czyli firma LEM poinformował nas że polska premiera drugiej odsłony „Z” będzie miała miejsce już w maju.

Z: Steel Soldiers za dwa miesiące

Solnica, 17 kwietnia 2001, 09:05

Eon Digital Entertainment podał oficjalną datę pojawienia się w sklepach gry Z: Steel Soldiers. W Stanach tytuł ten powinien trafić do sprzedaży 15 czerwca.

A,B,C, ..... Z, Z2: Steel Soldiers

Solnica, 9 kwietnia 2001, 12:25

Pierwsza część Z ujrzała światło dzienne w 1996 roku za sprawą wówczas jeszcze mało znanej firmy Bitmap Brothers. Po kilku latach ta sama firma ogłosiła, iż pracuje nad sequelem - grą Z: Steel Soldiers, której to zapowiedź umieściliśmy dziś na naszych stronach.

,,Z: Steel Soldiers'' juz wkrótce!

Michał Bobrowski, 4 kwietnia 2001, 15:57

Jak poinformowała nas firma Licomp Empik Multimedia, gra ,,Z: Steel Soldiers'' w Polsce ukaże się już w maju. Jest to sequel popularnego RTS pod tytułem ,,Z'', którego produkcją zajmuje się grupa Bitmap Brothers i EON Digital Entertainment. Co ważne, zapewne ku uciesze rzesz fanów poprzedniej części, zostanie on wydany w pełnej polskiej wersji językowej.