Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 22 marca 2001, 16:46

.net zawartość Numeru 04/2001

adres: 51-667 Wrocław, ul.Dembowskiego 57/61
tel: (071) 345-21-38
email: [email protected]
wydawca: Silver Shark sp. z o.o.

Temat numeru:

Teraz będzie śmiesznie

Dobry humor znaleźć można także w Sieci. Piszemy o stronach, na których znajdziecie najlepsze kawały i najśmieszniejsze rysunki, przedstawiamy grupy dyskusyjne, na których śmiech nie milknie nigdy

Teksty pozostałe:

Nie patrz!!!

Są w Internecie strony, gorsze może nawet od pornograficznych, których oglądanie budzi silne emocje i kontrowersje. Piszemy o stronach, których nie chciałbyś zobaczyć. Czy umieszczanie ich w Sieci jest legalne?!?

Najbardziej znany chłopiec... Harry Potter

Fenomen Harry'ego Pottera znalazł swoje odbicie także w Internecie. Przedstawiamy historię Pottero-manii oraz najlepsze strony poświęcone chłopcu, który potrafi czarować.

Klikaj w dobrej sprawie

Internet daje nam ogromne możliwości - także możliwość niesienia pomocy innym. Pokazujemy jak nie ruszając się z domu sprawić, by świat był lepszy.

Poza tym, jak zwykle:

Poradniki i kursy dla początkujących i zaawansowanych

Testy sprzętu i oprogramowania

Działy muzyczne, filmowe, motoryzacyjne, sportowe

Działy WAP, Macintosh, Linux

Dział edukacyjny

Felietony Tomasza Raczka i Briana Scotta

2 płyty CD

Borland JBuilder 3.0

Znakomite wizualne środowisko programistyczne przeznaczone do tworzenia aplikacji języka JAVA. Produkt z doskonale znanej i cenionej zarówno przez profesjonalistów i początkujących "koderów" rodziny, do której zaliczają się także Delphi i C++ Builder.

InterBase 5

Wraz z JBuilderem otrzymujecie także pełną wersję doskonałego systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych - InterBase. Dzięki niemu możecie tworzyć i testować bazodanowe aplikacje w architekturze klient-serwer na domowym PC-cie.

Forte for JAVA Community Edition

Forte for Java jest środowiskiem programowania opartym na kodzie otwartym i cechującym się modułową architekturą oraz dość prostą obsługą. Wymaga instalacji JDK 1.3 (także na płycie).

trueSpace 3 Special Edition

Pełne środowisko projektowe przeznaczone do modelowania i renderowania scen 3D. Wersja Special Edition zawiera dodatkowo liczne rozszerzenia (plug-iny), biblioteki tekstur, wiele przykładów oraz podręcznik użytkownika w formie elektronicznej (PDF).