Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Star Stable | PC

20.02.2018 16:29
😈
1
ndckoo0
1
Junior

Ogółnie gra nawet spoko ale nie podoba mi się to że trzeba zapłacić za star ridera i trzeba go mieć żeby dostać starcouins

W tym THE SIMS 4 jest lepsze o wiele

Głupie STAR STABLE
Najlepsze THE SIMS

06.01.2019 01:29
2
odpowiedz
majaami
1
Junior

Jako gra darowa, czyli do poziomu 5 ok. Nie płaćcie im za Star Coins, bo może się to źle skończyć. Ja dałem się namówić mojej córce i kupiłem jej walutę z gry. Pieniądze zostały pobrane z mojego konta Paypal, lecz nie trafiły na konto mojej córki tylko do jakiejś obcej osoby. Kontaktowałem się w tej sprawie z obsługą klienta i stąd wiem co się stało z moimi pieniędzmi. Niestety minęło już siedem dni od zakupu a ja wciąż piszę z obsługą klienta (już trzecia osoba zajmuje się moją sprawą) i nadal nie wiedzą jak do tego doszło i jak to teraz rozwiązać. Moja córka ma tylko jedno konto i to właśnie na tym koncie dokonywaliśmy zakupu. Jedyny plus to właśnie fakt, że zakupu dokonałem przez Paypal, więc zarządam zwrotu przesłanych środków a dalej niech już prawnicy Paypal odzyskują swoje pieniądze. Im na pewno pójdzie łatwiej niż mnie.

25.03.2020 18:45
😡
3
odpowiedz
monika98
0
Junior

Gra w porządku, szkoda że darmowa tylko do 5 poziomu. Aby odblokować więcej zadań trzeba wykupić konto star rider. Tylko dzięki niemu możemy dostać star coins dzięki którym kupimy konia, tej waluty w grze można uzyskać tylko poprzez zakupienie ich samemu oraz wpłacane jest na konto 100sc w każdy weekend. Patrząc na ceny koni, które kosztują nawet ponad 900sc trzeba czekać 10 tygodni aby takiego konia kupić. W grze pojawia się sporo nowych koni, wiele z nich jest ograniczona czasowo, co w konsekwencji zmusza do zakupy star coins, które są drogie. Kolejnym minusem jest czat, na którym nie można przeprowadzić normalnej kulturalnej rozmowy, sso kratkuje nawet co drugie słowo po czym daję za to bana na czat i nie można się z nikim skontaktować. Jeśli chcemy otrzymać pomocy w tym wypadku możemy tylko pomarzyć, bo według nich wszystko dzieję się automatycznie i nic z tym nie zrobią. Jaki jest sens gry online bez czatu? Blokowanie go jest wykonywane przez program, który działa fatalnie i problemy z nim są bagatelizowane. Brak jakiegokolwiek przepływu informacji pomiędzy graczem a zespołem sso. Gra jest w porządku do momentu, gdy się nie zetkniemy z którymś z tych problemów. Ogólnie nie polecam, lepiej wydać pieniądze na inną grę.

Gra Star Stable | PC