Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Rick and Morty - niby nic nowego, a jak się świeżo zrobiło!

16.07.2015 04:01
1
keeeper
27
Chorąży

Simpsonowie nigdy mnie szczególnie nie interesowali, owszem - sporo epizodów obejrzałem i nawet dobrze się ubawilem, ale nigdy nie pojawił się u mnie "syndrom jeszcze jednego odcinka", czy nerwowe wyczekiwanie na nowy sezon. Te uczucia w całości były i są zarezerwowane dla South Parku, który po slabszych paru sezonach wrócił do najlepszej formy wraz z grą i ostatnią serią. Nieco tylko mniejszą sympatią darzę Futuramę, która niestety już dobiegła końca - dlatego z ciekawością obejrzałem R&M mając nadzieję na podobną rozrywkę w stylu futurystycznej kreskówki dla dużych dzieci.

Jest dobrze. Kreska i animacje przypominają pierwsze sezony SP - dość proste, ale z potencjałem dla przyszłych sezonów. Profesor to najlepszy element, jego asystent wypada słabiej, poboczny motyw z rodzicami to fajny pomysł. Naukowe podstawy pierwszych 2ch odcinków przypominają trochę Big Bang theory, ale trzeba jednak mieć jakieś wcześniejsze rozeznanie aby wiedzieć o co chodzi np. z unoszacymi się w pozaczasowej pustce kotami.

Serial bawi i potrafi zaciekawić, a to najważniejsze. W przeciwieństwie do takich Włatchów Much, którzy odrzucili mnie już na samym początku tutaj z chęcią obejrzę cały sezon i dopiero wtedy zobaczymy czy warto czekać na kolejne. Ale już teraz dziękuję Autorowi tekstu za info o R&M.

gameplay.pl Rick and Morty - niby nic nowego, a jak się świeżo zrobiło!