Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Psychonauts - v.1.02 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Psychonauts z gatunku Gry Przygodowe w wersji v.1.02 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku454,1 MB

data aktualizacji30 maja 2005

pobrań1988

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Psychonauts demo v.1.02 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

„Psychonauts” to debiutancki projekt amerykańskiego studia developerskiego Double Fine Productions. Warto dodać, iż w skład teamu producenckiego wchodzą znani programiści, którzy w przeszłości pracowali już nad wieloma słynnymi tytułami (m.in. Grim Fandango, Diablo II, Jedi Knight). Mamy tu do czynienia z dość nietypową przygódówką z silnie zaakcentowanymi elementami akcji, całość ukazana jest natomiast z perspektywy trzeciej osoby (widok TPP).

Gracz wciela się w postać chłopca o imieniu Rasputin (w skrócie Raz), który obdarzony został paranormalnymi zdolnościami. Młodzieniec marzy o tym, aby w przyszłości dołączyć do elitarnego oddziału Psychonauts, który odpowiada za utrzymywanie porządku na świecie. Rasputin po ucieczce z domu zakrada się do obozu szkoleniowego stworzonego z myślą o tych osobach, które cechują się zbliżonymi możliwościami. Główny bohater bardzo szybko zdobywa nowych przyjaciół, z czasem jednak odkrywa, iż w obozie dzieje się coś niepokojącego. Pozostali kadeci znikają w tajemniczych okolicznościach...

Uwaga: Demo w wersji v.1.02. Demo zawiera film Intro, tutorial oraz początkową część gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl