Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - E3 2015 Inspired Lighting Overhaul v.1.3 - Mod do gry - Download

Plik E3 2015 Inspired Lighting Overhaul v.1.3 to modyfikacja do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku7,6 MB

data aktualizacji2 września 2018

pobrań840

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo
U góry czysta gra, na dole z modem. - 2018-09-02
U góry czysta gra, na dole z modem.

E3 2015 Inspired Lighting Overhaul to modyfikacja do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands , której autorem jest TheMercsAssassin.

Opis:

Mod oferuje specjalną konfigurację zestawu Reshade, ulepszającą oprawę graficzną gry. Robi to poprzez zmodyfikowanie cieni i efektów świetlnych oraz manipulację kontrastem, jak również innymi elementami ustawień kolorów.

E3 2015 Inspired Lighting Overhaul to propozycja dla osób, dla których grafika w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands jest zbyt płaska i kreskówkowa. Mod opracowano tak, aby przypominał jak gra wyglądała na pierwszych materiałach wideo, pokazywanych podczas targów E3 w 2015 roku. Z modyfikacją tekstury wydają się ostrzejsze, a kontrast większy. Wzmocniono również efekty świetlne oraz wprowadzono znacznie ładniejsze techniki głębi pola widzenia oraz bloom.

Moda włącza się i wyłącza klawiszem „END”.

Instrukcje:

1. Wypakuj archiwum do folderu z grą (np „…Steam\SteamApps\common\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands")

2. W Notatniku otwórz plik d3d9.ini (znajdziesz go w folderze z grą) i znajdź sekcję:

EffectSearchPaths=C:\Program Files (x86)\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands,C:\Program Files (x86)\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands\reshade-shaders\Shaders

TextureSearchPaths=C:\Program Files (x86)\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands,C:\Program Files (x86)\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands\reshade-shaders\Textures

Zmodyfikuj ją tak, aby te linijki prowadziły do miejsca, w którym masz grę zainstalowaną na swoim dysku twardym.

4.Uruchom grę. Jeśli nie widzisz zmian to naciśnij F1 i załaduj Mercs E3 2015 Trailer ReShade.ini.

Alternatywny sposób instalacji:

1. Pobierz i zainstaluj pakiet Reshade. Aplikacja ta posiada instalator i wystarczy jej wskazać plik .exe uruchamiający grę (czyli GRW.exe, najczęściej znajdziesz go w „…Steam\SteamApps\common\Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands"). Zaznacz DirectX 10+.

2. Uruchom grę, naciśnij SHIFT+F2 i podążaj za wytycznymi programu. Potem naciśnij ikonę „+” na górze interfejsu i wpisz jakąś nazwę dla swojej konfiguracji Reshade. Znowu podążaj za wytycznymi, aż okienka zmienią się z czerwonych na inny kolor. Zaznacz jeszcze pusty kwadrat na górze interfejsu i wyjdź z gry.

3. W folderze z grą odszukać plik .ini o nazwie, którą sam mu nadałeś w punkcie numer 2. Otwórz go w Notatniku i wklej do niego cały tekst z pliku „Mercs E3 2015 Trailer ReShade.ini.” z archiwum moda. Zapisz zmiany.

4. Ponownie uruchom grę.

Uwaga: mod ma własny efekt bloom. Dlatego wyłącz ten oferowany natywnie przez grę w jej menu.

  • data aktualizacji: 2 września 2018
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 7,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl