Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Deluxe Ski Jump 3.0 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Deluxe Ski Jump 3.0 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku4,7 MB

pobrań6217

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji4 listopada 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Deluxe Ski Jump 3.0 to nowa wersja niskobudżetowej gry fińskiego programisty Jussiego Koskela, gatunkowo będąca symulatorem skoków narciarskich. Należy zaznaczyć, iż pierwsza edycja DSJ okazała się niemałym hitem, bijąc wszelkie rekordy popularności w Polsce oraz na świecie. Podobnie jak to miało w poprzednich wydaniach DSJ, autor główny nacisk położył na grywalność oraz możliwie największy realizm oddawanych skoków. Klimat i emocje, towarzyszące osobom grającym w ów tytuł, są nie do pobicia!

Najistotniejszą nowalijką, w porównaniu do poprzedniczek, jest nowy, trójwymiarowy silnik graficzny, odpowiedzialny za generowanie przyzwoitej – choć nadal nie powalającej na nogi – oprawy wizualnej. Tradycyjny widok 2D został zastąpiony kilkoma (dokładnie ośmioma) nowymi, w tym m.in.: widokiem z lotu ptaka lub kamerą umiejscowioną tuż przy wyjściu z progu. Dzięki temu rzeczona produkcja sporo zyskuje na atrakcyjności.

  • data aktualizacji: 4 listopada 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 4,7 MB

Pliki do gry Deluxe Ski Jump 3.0

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Deluxe Ski Jump 3.0 demo 4,7 MB 2004.11.04 6,2K 0